اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، اقبال عباسی شنبه شب در پایان سفر به شهرستان لردگان اظهار داشت: این میزان اعتبار برای پیشگیری از فرسایش خاک و حفظ جنگلهای بلوط شهرستان لردگان بسیار مهم است.
وی همچنین به مشکل کمبود آب در شهرستان لردگان اشاره کرد و گفت: برای رفع این مشکل اجرای طرح های آبرسانی نسبت به سایر طرح ها اولویت دارد و فرماندار می تواند 10 درصد اعتبارات شهرستان را با اختیار خود جابه جا کند.
عباسی تصریح کرد: تامین آب شرب برای شهرها و روستاهای استان بسیار حیاتی است، چرا که اگر آب نباشد حیات و زندگی انسان و محیط زیست با خطر نابودی مواجه می شود.
استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: شرکت های خدمات رسان از قبیل آب و فاضلاب شهری و روستایی با تببین شرایط موجود در استان از وزارتخانه اعتبار بیشتری برای این حوزه بگیرند.
عباسی همچنین بر ضرورت اصلاح نقاط حادثه خیز و پر ترافیک شهرستان لردگان تاکید کرد و گفت: این موضوع از سوی راه و شهرسازی و اداره کل راهدای استان با جدیت پیگیری شود.
به گزارش ایرنا در این سفر یکروزه، استاندار از طرح آبرسانی شرب و کشاورزی دشت خانمیرزا، طرح آبرسانی آتشگاه به بیش از 50 روستا و شهر بخش سردشت و دشت خشک میلاس بازدید کرد و در خصوص رفع مشکلات موجود در شهرستان لردگان راهکارهایی مورد بررسی قرار گرفت.
7363/2097
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.