اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مجید نظری دهکردی روز پنجشنبه در شورای هماهنگی مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: به استناد مصوبه هیات وزیران برای صرفه جویی در مصرف انرژی، ساعت کاری تمامی دستگاه های اجرایی، شرکت ها، نهادهای عمومی انقلاب اسلامی و بانک های استان بجز مراکز خدمات رسان مانند بیمارستان ها از روز شنبه 23 تیرماه 1397 تا پایان مردادماه سال جاری تغییر پیدا کرد.
وی افزود: براساس مصوبه اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری ساعت کاری
6:30 تا 13:30 می باشد.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری نیز گفت: به منظور مدیریت پدیده خشکسالی و آتش سوزی های ناشی از آن در نقاط مختلف استان مانند مراتع و جنگل ها مصوب شد تا مدیران دستگاه های اجرایی مربوطه نسبت به اقدامات پیشگیرانه وارد عمل شوند.
ستار فرهادی تصریح کرد: همچنین مصوب شد تا در صورت بروز حوادث احتمالی در چهارمحال و بختیاری به ویژه هنگام وقوع آتش سوزی در جنگل ها و مراتع تمامی اعضای شورای مدیریت بحران استان همکاری، هماهنگی و تعامل لازم را با یکدیگر داشته باشند.
به گزارش ایرنا، بروز پدیده خشکسالی در یک دهه گذشته بخش های مختلف چهارمحال و بختیاری را با کمبود و تنش های آبی شدید و جدی مواجه کرده به طوری که این واقعه باعث خشک شدن بسیاری چشمه ها، کاهش دبی قنات ها، پائین رفتن سفره های زیرزمینی، کمبود منابع آبی و گرم شدن دمای این استان شده است.
2097/7362
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.