اخبار مرتبط

غلامرضا امینی روز چهارشنبه در گفت وگوی اختصاصی با ایرنا افزود: کمیت کسب مدال های قایقرانی ایران در مسابقات آسیایی اندونزی کمتر از 9 مدال است، اما سعی می شود کیفیت مدالها بالا باشد تا به کاروان ورزشی ایران در این رقابت ها از نظر دریافت مدالها کم کند.
به گفته وی، مهمترین برنامه فدراسیون قایقرانی حضور قدرتمند در مسابقات آسیایی جاکارتای اندونزی است.
رئیس فدراسیون قایقرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: اکنون مشکلی برای ورود قایق ورزشی به داخلی کشور تاکنون ایجاد نشده است.
وی در خصوص تاثیر نرخ ارز بر روی واردات قایق ورزشی افزود: دولت ارز مورد نیاز برای ورود قایق ورزشی فدراسیون را خوشبختانه تامین می کند و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.
وی درباره وضعیت کمیته فنی فدراسیون قایقرانی نیز گفت: کمیته فنی فدراسیون قایقرانی فعال است و محسن میلاد از خانواده ورزش قایقرانی است و اعتراض این قهرمان قایقرانی حق اوست.
رئیس فدراسیون قایقرانی از میزبانی مسابقات قایقرانی قهرمانی آسیا در سال 2021خبر داد و گفت: در کنگره کنفدراسیون قایقرانی آسیا تهران به عنوان میزبان رقابت‌ های قهرمانی آسیا در سال ٢٠٢١ شد.
به گفته وی، علاوه بر برگزاری این مسابقات مهم بین المللی، کنگره ورزش قایقرانی آسیا نیز به میزبانی ایران برگزار خواهد شد.
امینی اظهار کرد: ایران سه دوره میزبان قهرمانی آسیا بوده است و این بار نیز توانایی میزبانی خود را نشان خواهد داد.
به گفته وی، ستاد برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا در تهران بزودی برگزار می شود و امید است ایران یکی از کرسی ها مهم فدراسیون آسیایی را بدست آورد.
رئیس فدراسیون قایقرانی افزود: در سال 2018 نیز مسابقات اسلالوم در ایران برگزار می شود و 2019 نیز ایران شاهد میزبانی کاناپلو خواهد بود.
امینی با بیان اینکه رشته قایقرانی یکی از رشته های پرمدال المپیک است، افزود: تمام تلاش فدراسیون قایقرانی کسب مدال در بازی های آسیایی اندونزی و المپیک 2020 است.
به گفته وی، بزودی در حضور رئیس جمهوری از ورزشکاران کشور تقدیر می شود که بخشی از این ورزشکاران قایقران زن و مرد کشور خواهند بود.
به گزارش ایرنا، بازی های آسیایی جاکارتای اندونزی در سال 2018 با حضور کشورهای مختلف در رشته های گوناگون ورزشی برگزار می شود.
رئیس فدراسیون قایقرانی چهارمحال و بختیاری را قطب رشته رفتینگ ایران دانست و خواستار جذب سرمایه گذار در این زمینه شد.
چهارمحال و بختیاری 3 هزار کیلومتر رودخانه دارد که تنها در بخشی از این رودخانه ها رشته قایقرانی فعال است.
2097/6021
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.