اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، اقبال عباسی روز یکشنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار کرد: از این پس پرداخت تسهیلات و کمک های فنی و اعتباری به طرح هایی با هدف توسعه روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهر که دارای ظرفیت ایجاد اشتغال هزار نفری با ارزان ترین سرمایه هستند،جایگزین ارائه تسهیلات به کارخانه هایی می شود که اشتغال آنان با سرمایه هنگفت به یکصد نفر نیز محدود نمی شود.
وی حمایت از قالیبافان روستایی و تامین بخشی از نیازهای نقدی وغیر نقدی آنان برای راه اندازی دار قالی در تمامی شهرستان ها را یکی از این موارد عنوان کرد.
عباسی ادامه داد: حمایت از بهره بردارانی که تمایل به تبدیل دامداری سنتی خود به صنعتی دارند و یا تولید کنندگانی که درصدد راه اندازی واحدهای فرآوری محصولات کشاورزی بخصوص بادام هستند از دیگر مواردی است که می توانند در ردیف طرح های اولویت دار و مشمول کمک های فنی و اعتباری قرار گیرند.
استاندار چهارمحال و بختیاری، حمایت از کالاهای ایرانی و تولیدات داخلی را از اولویت های استان برای ارائه اعتبارات تملک دارائی و کمک های فنی و اعتباری به متقاضیان عنوان کرد.
عباسی ادامه داد: البته این کمک ها تنها به اعتبارات نقدی محدود نمی شود و دیگر موارد نظیر تامین زمین، مکان، آب، برق، گاز و یا تجیهزات مورد نیاز سرمایه گذار را نیز شامل می شود.
به گزارش ایرنا، در این نشست مشکلات اعتباری چند واحد تولیدی مصنوعات چوبی، تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی، شیرخشک پگاه و شرکت چینی سحر استان بررسی و برای حل این مشکلات که به طورعمده تقسیط بدهی و جریمه ها را شامل می شد، تصمیم گیری شد.
8125/6021
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.