اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهال و بختیاری روز سه شنبه در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار کرد: 80 میلیارد ریال از این میزان برای پرداخت به 4 طرح نیروگاه خورشیدی و گازی استان می باشد.
به گفته وی، پرداخت 180 میلیارد ریال تسهیلات از این میزان نیز به 24 طرح و واحد تولیدی است که برای 172 نفر فرصت شغلی جدید ایجاد می کند.
امامی تصریح کرد: 12 طرح از این تعداد برای دریافت 97 میلیارد ریال تسهیلات در قالب سرمایه ثابت و 12 طرح دیگر برای دریافت بیش از 72 میلیارد ریال تسهیلات در قالب سرمایه در گردش هستند.
وی ادامه داد: تسهیلات رونق تولید در صورتی به طرح و واحدهای تولیدی و صنعتی تعلق می گیرد که به واسطه آن حداقل 10 درصد اشتغال و 10 درصد میزان تولید افزایش یابد.
به گزارش ایرنا، در این نشست مشکلات تقسیط بدهی، بدهی تامین اجتماعی و بدهی به شرکت های زیر ساختی برق و گاز 5 طرح تولیدی و صنعتی در استان بررسی و راهکار ارائه شد.
اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در این نشست پرداخت بخشنامه وزارت جهادکشاورزی مبنی بر بخشودگی سود و کارمزد طرح های کشاورزی که تسهیلات دریافت کرده و دچار حوادث طبیعی شده اند را بررسی کرد.
یکهزار و 127 طرح و واحد تولیدی در چهارمحال و بختیاری فعال است.
خبرنگار: نرگس کریمی**انتشار:جهانبخش صفری
7361/6021
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.