اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام پرویز ولی زاده روز دوشنبه در جلسه بررسی مشکلات امور ایثارگران شهرستان کوهرنگ اظهار کرد: دیدار و تکریم خانواده شهدا از برنامه های منظم رئیس جمهوری می باشد.
وی با تاکید بر ساماندهی بخش عمده ای از گلزار شهدای کشور در دولت یازدهم، گفت: با تمهیدات اندیشیده شده گلزار شهدای شهری، روستایی و عشایری کوهرنگ امسال ساماندهی و تکمیل خواهد شد.
فرماندار کوهرنگ نیز در این نشست از اختصاص و تصویب 3 میلیارد ریال اعتبار برای ساماندهی گلزار شهدای این شهرستان خبر داد و گفت: از این میزان اعتبار 150 میلیارد ریال از محل اعتبارات بنیاد امور ایثارگران و 150 میلیارد ریال مابقی از اعتبار فرمانداری شهرستان کوهرنگ تامین خواهد شد.
مرتضی زمانپور تعداد شهدای شهرستان کوهرنگ را 57 شهید اعلام کرد و اظهار کرد: بیشتر گلزار شهدای روستایی و عشایری شهرستان تک مزاری است.
وی از ساماندهی بیش از 60 درصد از گلزار شهدای کوهرنگ خبر داد و گفت: با میزان اعتبار اختصاص یافته 40 درصد مابقی گلزار شهدای شهرستان نیمه دوم سال جاری ساماندهی، مقاوم سازی و تکمیل خواهد شد.
سرکشی از خانواده شهدا در مناطق روستایی کوهرنگ از برنامه های امروز مشاور و مسئول امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری در شهرستان کوهرنگ است .
به گزارش ایرنا، مسئول امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری برای شرکت در نشست یکروزه مشاوران و ایثارگران منطقه 2 کشور با حضور مشاوران استان های چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس و بوشهر به شهرکرد سفر کرده است.
بر اساس اعلام مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری، در دولت تدبیر و امید اعتبارات ساماندهی گلزار شهدای استان 86 درصد افزایش داشته است.
فریبرز نجفی افزود: هم اکنون 134 گلزار شهدای ساماندهی نشده در استان داریم که بیشتر آنها تک مزاری و یا کمتر از 5 مزار شهید است.
خبرنگار:پروین علیخانی/ تنظیم:مرتضی شاهوردی**انتشار:جهانبخش صفری
6199/6021

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.