• کدخبر: 690760
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

حسینعلی مقصودی اظهار کرد: در دولت یازدهم 247 کیلومتر از راههای اصلی استان با 400 میلیارد ریال اعتبار و 277 کیلومتر از راههای روستایی استان با 200 میلیارد ریال اعتبار بهسازی و آسفالت شده است.
وی تصریح کرد: بهسازی و آسفالت راههای استان در این دولت با 789 هزار تن آسفالت انجام شد.
به گفته مقصودی، برای راهسازی و بهسازی راههای این استان در دولت یازدهم یکهزار و 350 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.
مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه 158 نقطه پرتصادف استان در این دولت رفع و اصلاح شد، گفت: 4 هزار و 670 کیلومتر راه در این مدت خط کشی مجدد شد.
مقصودی با تاکید بر نیاز نوسازی و تعمیر ماشن الات راهداری در استان تصریح کرد: در دولت یازدهم 23 دستگاه ماشین آلات و تجهیزات راهداری نوسازی شد.
به گفته وی، رفع معارض و تملک حدود 172 هکتار اراضی دولتی انجام و 394 هزار مترمربع زمین برای اجرای طرح های بزرگ بیمارستان، بهداشتی و درمانی در دولت یازدهم واگذار شد.
مقصودی ادامه داد: احداث 70 کیلومتر از باند دوم محور شهرکرد - بروجن - لردگان با 500 میلیارد ریال اعتبار، احداث 7 کیلومتر از باند دوم محور سفید دشت به زرین شهر با 20 میلیارد ریال اعتبار، احداث 12 کیلومتر از باند دوم محور بروجن به مبارکه با 65 میلیارد ریال اعتبار، احداث 4 کیلومتر از باند دوم شهرکرد - ناغان - ایذه با 20 میلیارد ریال اعتبار و احداث 7 کیلومتر کمربندی شهر سامان از مهم ترین طرح های راهسازی استان در دولت یازدهم است.
وی احداث 5 کیلومتر از باند دوم محور شهرکرد - فارسان - چلگرد، احداث 18 کیلومتر از باند دوم شهرکرد - بن - داران و احداث 7 کیلومتر از باند دوم محور شهرکرد - هفشجان را از دیگر طرح های مهم راهسازی استان در این دولت عنوان کرد.
مقصودی تاکید کرد: 30 کیلومتر از محور شهرکرد- بروجن - لردگان و 7 کیلومتر کمربندی شهرسامان نیز در دست اجراست که امسال بهره برداری می شود.
محورهای ارتباطی چهارمحال و بختیاری که بخش عمده آن کوهستانی است، شامل 215 کیلومتر بزرگراه، یکهزار و 136 کیلومتر راه اصلی و فرعی و 2 هزار و 381 کیلومتر راه روستایی است.

 

46

  • کدخبر: 690760
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.