اخبار مرتبط

اختصاصی جی پلاس از دیدار ایران و ازبکستان؛

در اینستاگرام نوشت؛

به گزارش ایرنا، پس از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در برابر ازبکستان، تعدادی از مردم شهرکرد اقدام به برپایی جشن در برخی از نقاط مرکز استان کردند.
تعدادی از خودروهای عبور با نصب پرچم جمهوری اسلامی ایران و بوق زدن ممتد در خیابان ها این پیروزی فوتبالی را جشن گرفتند.
در خیابان کاشانی شهرکرد برخی جوانان فریاد ایران ایران سر دادند و خودروهای عبور با بوق زدن و برافراشتن پرچم اقدام به شرکت در این جشن خیابانی کردند.
به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتبال ایران با برتری 2 بر صفر مقابل ازبکستان به جام جهانی 2018 روسیه راه یافت تا برای پنجمین بار در تاریخ، مسافر مهمترین رویداد فوتبال جهان شود.
این دیدار دوشنبه شب با یک دقیقه سکوت به احترام شهدای حادثه تروریستی تهران و در حضور حدود 60 هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی برگزار شد و در نهایت تیم ملی فوتبال ایران با ارائه نمایشی منطقی به پیروزی 2 بر صفر رسید و به جام جهانی صعود کرد.
تیم ملی فوتبال ایران با کسب این پیروزی ارزشمند خانگی 20 امتیازی شد و در فاصله دو هفته به پایان مرحله مقدماتی جام جهانی 2018، به عنوان نخستین تیم آسیایی و دومین تیم جهان، مسافر جام جهانی شد.
با پیروزی دوشنبه شب ، تیم کشورمان برای پنجمین بار توانست جواز حضور در جام جهانی را از آن خود کند.این تیم سال های گذشته در جام جهانی 1978 آرژانتین، 1998 فرانسه، 2006 آلمان و 2014 برزیل رسیده بود.
خبرنگار و انتشار دهنده : محمود رئیسی
2097
انتهای پیام

اخبار مرتبط

اختصاصی جی پلاس از دیدار ایران و ازبکستان؛

در اینستاگرام نوشت؛

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.