• کدخبر: 672561
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرانلاین ، "بهروز امیدی " در دومین شورای آموزش و پرورش استان  در سال ۱۳۹۶ با اعلام این خبر اظهار داشت: امسال میزبانی برگزاری مسابقات قهرمانی دانش آموزان سراسر کشور در سه مقطع تحصیلی پسران و دختران و سه رشته شنا، جشنواره بازی های بومی محلی و وزنه برداری به این استان چهار محال وبختیاری سپرده شده است.

امیدی افزود:در این مسابقات از 24 تا 29 مرداد ماه امسال  حدود 2هزار نفر دانش آموز دختر و پسر ،مربی وسرپرست از سراسر کشور  با یکدیگر به  رقابت می پردازند.

وی یادآور شد: دانش آموزان چهارمحال و بختیاری سال گذشته با کسب رتبه های کشوری فراوان در بخش های مختلف توانستند جایگاه آموزش و پرورش این استان در سطح ملی ارتقا دهند.

امیدی تاکید کرد: امسال تیم  ملی دوومیدانی به سرپرستی استان چهار محال وبحتیاری به مسابقات جهانی دو و میدانی به میزبانی کشور فرانسه اعزام خواهند شد.

وی افزود: کسب رتبه دوم کشوری در اجرای برنامه های ارتقای سلامت، به دست آوردن رتبه دوم کشوری در تولید نشریه الکترونیکی آموزشی فرهنگی شمیم مراقبت، یکسان سازی تجهیزات و وسایل ورزش مدارس، راه اندازی مرکز تندرستی و حرکات اصلاحی ورزشی و میزبانی مسابقات ملی دانش اموزش دو و میدانی از مهمترین فعالیت های آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در سال گذشته است.

چهارمحال و بختیاری به خاطر ارتفاع دو هزار و 66 متری از سطح دریا یکی از بهترین مناطق برای برگزاری اردوهای جهانی، منطقه ای، ملی و استانی در رشته های مختلف ورزشی محسوب می شود.

مجموعه ورزشی شهدای دانش آموز آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری یکی از مجموعه های مهم ورزشی وزارتخانه است و در یک دهه اخیر بسیاری از تیم های مطرح لیگ برتر فوتبال ایران ، تیم ملی شنا، تیم ملی فوتسال و تیم های ملی دختران اردوهای خود را در این مجموعه برگزار کرده اند.

46

  • کدخبر: 672561
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.