اخبار مرتبط

ذبیح الله غریب روز چهارشنبه در کمیسیون تنظیم بازار چهارمحال و بختیاری از تامین 420 تن برنج سفید 595 تن شکر و 280 تن گوشت مرغ برای رفاه حال مردم روزه دار این استان خبر داد و اظهار کرد: با تمهیدات اندیشیده شده هیچ گونه کمبود مواد غذایی پرمصرف در استان نخواهیم داشت.
وی افزود: اقلام غذایی برای توزیع در فروشگاه های زنجیره ای، تعاونی های مصرف کارکنان و فروشگاه های منتخب اصناف سراسر استان آماده توزیع است.
دبیر کمیسیون تنظیم بازار چهارمحال و بختیاری توضیح داد: شیرینی پزان در طول ماه مبارک رمضان نیز شکر مورد نیاز خود را از صنوف یا از طریق بورس و یا حواله به هر میزان مورد نیاز از طریق شرکت غله با قیمت تعادلی دریافت می کنند.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری نیز در این جلسه گفت: مسئولان برای تنظیم بازار و تامین کالاهای اساسی مردم در ماه مبارک رمضان، برنامه ریزی و تدابیر لازم را انجام داده اند.
سید نعیم امامی تاکید کرد: با استقرار بیش از 20 گروه نظارت و بازرسی طرح سرکشی از اصناف در ماه مبارک رمضان تشدید خواهد شد.
استاندار چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست تاکید کرد: نظارت بر واحدهای صنفی، باید به عنوان یکی از برنامه ها و اهداف اصلی کمیسیون تنظیم بازار استان باشد.
قاسم سلیمانی دشتکی، آرامش نسبی در سیستم عرضه و تقاضا و بازار را از سیاست ها و برنامه های راهبردی دولت تدبیر و امید اعلام کرد و گفت: مدیریت معقول قیمت ها در بازار مصرف این استان نیز با اولویت در دستور کار مسئولان قرار گیرد.
به گزارش ایرنا، 30 هزار و 538 واحد صنفی شامل 6 هزار و 207 واحد تولیدی، 16 هزار و 33 واحد توزیعی و هشت هزار و 298 واحد خدماتی در چهارمحال و بختیاری فعال است.
خبرنگار: مرتضی شاهوردی**انتشار: جهانبخش صفری
6199/6021

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.