اخبار مرتبط

کوروش بیگدلی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اصلاح قانون مالیات های مستقیم، در اصلاحیه اخیر زمان ارائه اظهار نامه مشاغل از پایان تیرماه به خردادماه موکول شده است .
به گفته وی، مودیان مالیاتی مشاغل حقیقی برای بهره مندی از ماده 101 قانون مالیات های مستقیم، تا پایان ماه جاری اظهار نامه های مالیاتی خود را ارائه دهند.
بیگدلی تصریح کرد: پایان تیرماه نیز آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی است.
وی با تاکید بر اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال گفت: چالش مهم و اساسی در اقتصاد مقاومتی تامین درآمدهای و منابع مالی است که درآمدهای مالیاتی به عنوان یکی از پایدارترین منابع درآمدی مطرح هستند.
بیگدلی ادامه داد: جلوگیری از فرار مالیاتی، شناسایی مودیان و منابع جدید، استفاده از طرح ها و برنامه های نوین از مهم ترین برنامه های این اداره کل در سال جاری است.
وی با بیان اینکه بهره مندی از هرگونه تسهیلات برای مودیان مالیاتی منوط به ارائه اظهار نامه در موعد مقرر است، گفت: فعالان اقتصادی با هدف بهره مندی از مشوق های قانونی نرخ صفر و هرگونه معافیت باید اظهار نامه های مالیاتی خود را در موعد مقرر تسلیم کنند.
پبه گزارش ایرنا، 85 درصد درآمدهای عمومی چهارمحال و بختیاری از مالیات است.
مودیان مالیاتی حقوقی و حقیقی مشاغل 28 هزار و 495 اظهارنامه الکترونیکی مالیاتی عملکرد سال 94 خود را در سال گذشته تکمیل و تسلیم کردند که از این تعداد 2 هزار و 629 اظهار نامه مالیاتی از سوی اشخاص حقوقی، 19 هزار و 114 اظهارنامه از سوی اشخاص حقیقی و 786 اظهار نامه مالیات بر اجاره املاک دریافت شد.
دریافت کننده: نرگس کریمی**انتشار:جهانبخش صفری دهکردی
6021/7361

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.