اخبار مرتبط

خدایار قاسم پور روز یکشنبه در حاشیه برپایی نمایشگاه این جشنواره در هنرستان کار و دانش شهید حقیقی شهرکرد افزود: جشنواره نوجوان سالم با محوریت پیشگیری از گرایش به دخانیات، سوء مصرف موادمخدر، شناسایی الگوهای موفق آموزش پیشگیری ومراقبت به کودکان و نوجوانان از خشونت و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی ویژه دانش آموزان متوسطه اول و دوم برگزار شده است.
وی اظهار کرد: نمایشگاه آثار ارائه شده دانش آموزان در جشنواره تا اردیبهشت ماه سال آینده برپاست.
قاسم پور افزود: آثار دانش آموزان در2 بخش خلاقیت های دانش آموزی از جمله نقاشی، ایده پردازی، مقاله، روزنامه دیواری، عکس، فیلم کوتاه، نرم افزار و چند رسانه ای و در بخش ابتکارات مدرسه ای از جمله الگوها و فنون آموزش و تدریس پیشگیری در کلاس درس محصولات، منابع کمک آموزشی و فرهنگی پیشگیری و پروژه های ابتکاری پیشگیری برگزار می شود.
وی گفت: سال گذشته برای برگزاری پنجمین جشنواره جوان سالم یکهزار و 400 فرهنگی و دانش آموز استان با ارائه آثار خود در این جشنواره شرکت کرده بودند که 150 اثر به مرحله استانی و 37 اثر به مرحله کشوری راه یافت.
به گزارش ایرنا، هم اکنون بیش از 180 هزار دانش آموز در سه مقطع تحصیلی و در 2400 واحد آموزشی چهارمحال وبختیاری مشغول به تحصیل هستند.
خبرنگار: سمیه پناهنده**انتشار دهنده:جهانبخش صفری دهکردی
7360/6021

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.