اخبار مرتبط

به گزارش پنجشنبه شب ایرنا، از پایگاه خبری ایثار،فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان در این یادواره با اشاره به بهمن 57 که یک حرکت عظیم در جهان اسلام بود گفت: این انقلاب در بعد داخلی تشکیل حکومت اسلامی و تحقق مردم‌سالاری و در بعد خارجی شناساندن و صادر کردن اسلام به کل جهان را در پی داشت.
سردار 'غلامرضا سلیمانی' افزود: پس از انقلاب نیز کشور هیچ‌گاه دنبال جنگ نبوده و نیست ولی با تمام قدرت در مقابل تهاجم خواهد ایستاد.
وی اظهار داشت: یادواره شهدا به پاسداشت شهدای عزیزی است که از گران‌مایه‌ترین داشته یعنی جان خود گذشتند.
سردار سلیمانی افزود: رزمندگان ما نیروهای نظامی دوره‌دیده نبودند بلکه از همه اقشار دعوت ولی زمان خویش را لبیک گفتند و در مقابل تهاجم 37 کشور به مدیریت الهی ولایت‌فقیه ایستادند و اجازه تصرف یک وجب خاک وطن را به بیگانه ندادند.
وی گفت: به برکت و ثمره انقلاب و خون شهدا امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قادر است در فراتر از مرزهای خود برای دفاع از اسلام و کشور بجنگد.
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) در پایان ابراز داشت: برگزاری اجلاسیه برای شهدا یک افتخار است که باعث می‌شود دچار لرزش و لغزش در ادامه راه انقلاب و اسلام نشویم.
روستای شیخ شبان از توابع شهرستان بن در فاصله 39 کیلومتری شمال غربی مرکز استان (شهرکرد) قرار دارد که ساکنین آن اکثر از سادات می‌باشند و یکی از ویژگی‌های بارز این روستا حضور 750 نفر رزمنده با توجه به جمعیت 2500 نفری روستا در زمان دفاع مقدس و تقدیم 84 شهید که موجب شده این روستا در میان همه روستاها، روستای نمونه ایثارگری لقب بگیرد.
7360
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.