اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، الله کرم نصیری روز چهارشنبه در نشست تنظیم بازار این استان افزود: درحالی که در خصوص تامین گوشت منجمد قرمز و مرغ در استان مشکلی وجود ندارد، اما با اصلاح نحوه توزیع می توان رضایتمندی بیشتری را کسب کرد.
وی با بیان اینکه توزیع گوشت منجمد باید با اولویت مصرف مردم عادی انجام گیرد، تصریح کرد: در همین خصوص تا 15 اسفند توزیع گوشت در تعاونی ها مصرف ادارات و دستگاه ها متوقف می شود.
نصیری همچنین عرضه گوشت منجمد به متقاضیان را منوط به ثبت کد ملی اعلام کرد و گفت: این راهکار توزیع عادلانه گوشت بین مردم را در برخواهد داشت.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: متولیان مربوط در خصوص تامین گوشت قرمز و مرغ منجمد به میزان یکهزار و 200 تن برای مصرف مردم استان تا پایان سال اقدام کنند.
نصیری همچنین بر نظارت بر نحوه توزیع گوشت و مقابله با متخلفان این حوزه تاکید کرد و گفت: با نحوه اصلاح توزیع از شکل گیری صفوف طولانی جلوگیری می شود.
مدیرتعاون روستایی چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست از تامین 700 تن پرتقال و 350 تن سیب درختی برای عید نوروز خبر داد و افزود: 80 درصد پرتقال مصرفی در استان از شمال و 20 درصد آن از جنوب کشور و 100 درصد سیب درختی از دماوند و سمیرم تامین می شود.
افشین حیدری تصریح کرد: برای توزیع این میزان میوه 90 غرفه در سطح استان پیش بینی شده است.
به گزارش ایرنا، طبق گزارش های سازمان جهاد کشاورزی از زمان توزیع گوشت منجمد در کشور، یکهزار و 600 تن گوشت قرمز و مرغ منجمد در این استان توزیع شده و هم اینک 190 تن گوشت منجمد و 170 تن مرغ منجمد در انبارهای استان موجود است.
7363/6021
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.