اخبار مرتبط

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، اقبال عباسی در حاشیه آئین گشایش دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته کشور در سالن همایش های خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران گفت: برگزاری نمایشگاه های ملی و بین المللی در رونق صنعت گردشگری ایران و استان ها نقش مهمی دارد.
وی اظهار داشت: در همین راستا ضرورت دارد ضمن تقویت زیرساخت های حوزه گردشگری نسبت به تبلیغات گسترده در این بخش اقدامات لازم صورت گیرد.
عباسی تصریح کرد: البته شرایط لازم و تسهیلات کافی برای حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی به منظور سرمایه گذاری در بخش های مختلف گردشگری چهارمحال و بختیاری فراهم است.
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری نیز در این آیین گفت: در این نمایشگاه 3 هنرمند استان در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته کشور در رشته های قفل سازی، لباس محلی و سرمه دوزی حضور دارند.
مهرداد جوادی تاکید کرد: این نمایشگاه با رویکرد گردشگری داخلی، توزیع سفر و ساماندهی گردشگری داخلی، مشارکت حداکثری استان ها، اقوام و گروه های مختلف ایران برپا شده است و با هدف معرفی پتانسیل ها، ظرفیت ها، جاذبه ها و توانمندی های این استان در حوزه گردشگری در این نمایشگاه برپا شده است.
وی یادآور شد: هنرمندان چهارمحال و بختیاری تولیدات خود شامل؛ انواع قفل، احجام فلزی، نمد، سرمه دوزی، لباس های محلی و احجام سنگی را در این نمایشگاه به نمایش گذاشته اند.
به گزارش ایرنا، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته ایران با حضور 660 شرکت داخلی و 57 شرکت خارجی از 12 کشور جهان تا روز 26 بهمن ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است.
7362/6021
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.