اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت : برای اجرای این طرح ها 270 میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه شده است.
مهرداد جوادی در آیین بهره برداری همزمان از طرح های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری افزود: این طرحها شامل کارگاه تولید نمد، طرحهای گردشگری ، تولید صنایع دستی و سوغات است، که اعتبار آن از محل اعتبارات ملی، استانی، تسهیلات بانکی و آورده متقاضیان تامین شده است .
وی تصریح کرد: با بهره برداری از طرح های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، زمینه اشتغال مستقیم 171 نفر در استان فراهم شد.
این مسوول چهارمحال و بختیاری یادآور شد : تامین زیرساخت های گردشگری، فراهم کردن زمینه های حضور سرمایه گذاران و تسهیل روند به منظور تقویت سرمایه گذاری در بخش های مرتبط با میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری از مهمترین برنامه های این اداره کل است.
به گزارش ایرنا، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران 346 طرح با 3 هزار و 727 میلیارد و 491 میلیون ریال و اشتغالزایی مستقیم یکهزار و 279 نفر در چهارمحال و بختیاری به بهره برداری رسید.
همچنین در دهه فجر امسال عملیات اجرایی 36 طرح جدید با نیاز اعتباری 436 میلیارد و 931 میلیون ریال در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
7362/2097
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.