اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، اقبال عباسی روز چهارشنبه در آیین افتتاح طرح های عمرانی شهرستان اردل افزود: در دهه فجر امسال نیز 346 طرح در استان در حال بهره برداری است.
وی گفت: در 40 سال گذشته مسوولان نظام جمهوری اسلامی هیچ کوتاهی در خدمات رسانی به مردم نداشتند.
عباسی افزود: استکبار جهانی در 40 سال گذشته با طراحی توطئه های متفاوت به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی بوده است اما ایستادگی ملت ایران در برابر دشمنان مانع از دستیابی دشمن به نقشه های شوم شد.
وی اظهار داشت: ترور شخصیت های نظام ، راه اندازی جنگ تحمیلی علیه ایران و اعمال تحریم های ظالمانه از مهمترین طرح ها و نقشه های استکبار جهانی در 40 سال گذشته بوده است که مردم در برابر توطئه های دشمن هر بار مستحکم ایستاده اند.
استاندار چهارمحال و بختیاری اظهارداشت: عمل به فرامین مقام معظم رهبری در راستای دستیابی به اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید کالای ایرانی و داخلی از مهمترین راههای ایستادگی مقابل استکبار جهانی است.
وی با بیان اینکه عملکرد نظام جمهوری اسلامی در سالهای گذشته قابل دفاع است، افزود: در صورت اتحاد بین مردم و مسوولان هیچ دشمنی نمی تواند به نظام ضربه بزند.
عباسی به نقش شهرداری و دهیاری ها در مشارکت بخشی مردم در عمرانی شهری و روستایی اشاره کرد و افزود: شهرداری ها و دهیاری های استان باید برای دستیابی به منابع پایدار مالی برنامه داشته باشند.
به گزارش ایرنا، همزمان با دهه فجر 22 طرح عمرانی در شهرستان اردل افتتاح و عملیات اجرای 3 طرح عمرانی در شهرستان آغاز شد.
شهرستان اردل در 90 کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری است.
7362/2097
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.