اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از روابط عمومی سپاه شهرستان لردگان، حجت الاسلام علی شیرازی روز شنبه در یادواره شهدای بخش مرکزی شهرستان لردگان افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی این امری طبیعی بود که دشمنی علیه نظام اسلامی ایران منسجم تر شود.
وی به ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: مسئولان وقتی می خواهند دستاوردهای انقلاب را بیان کنند بیشتر مسائل مادی را عنوان و خدمات انقلاب را در حوزه های عمرانی و زیرساخت ها بیان می کنند، اما باید دستاوردهای معنوی نیز باید بیان شود.
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس همچنین افزود: امروزه ما شاهد این هستیم که گرایش به اسلام، گرایش جوانان به قرآن، مناجات و دعای کمیل و دعای ندبه و دعای توسل، عشق به جهاد و شهادت و گرایش به نمازجمعه بیشتر شده که همه اینها از برکات نظام و از دستاوردهای چهل ساله انقلاب است.
وی گفت: یکی از مباحثی که در جامعه امروزی مطرح می شود در رابطه با اینترنت و شبکه های مجازی است، امروز شبکه های مجازی آفت های زیادی دارد، اما همین موبایل و اینترنت که زن و مرد، پیر و جوان وصل هستند، آگاهی سیاسی و بصیرت مردم را بالا می برد.
وی اظهار داشت: قبل از انقلاب برخی شخصیت ها برای مردم تحلیل های سیاسی انجام می دادند، اما در زمان حاضر هر شخص خودش یک تحلیلگر سیاسی است که این امر نشاندهنده رشد سیاسی مردم است.
شیرازی با تاکید بر اینکه باید در شبکه های مجازی حواس مان جمع باشد که خبرهای دروغ را انتشار ندهیم، افزود: مردم ولایتمدار ایران اسلامی در برابر همه توطئه ‌های غرب ایستاده اند.
به گزارش ایرنا، یادواره 102 شهید بخش مرکزی شهرستان لردگان با هدف ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و قدردانی از خانواده های معظم آنان برگزار شد.
7360/6021
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.