اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، اقبال عباسی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهرکرد در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) افزود: در بخش علمی برآورد کارشناسان و سازمان های جهانی نشان می دهد که ایران از نظر علمی در رتبه نخست در منطقه و در رتبه 16 در بین کشورهای جهان قرار دارد.
وی ادامه داد: همچنین ایران از نظر نظامی جز هشت قدرت برتر جهان است و رتبه هشتم را از نظر تولید ناخالص داخلی در بین کشورهای دنیا به خود اختصاص داده است.
عباسی با بیان اینکه ایران مقصد گردشگران بسیاری در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی بوده است، تصریح کرد: با وجود سیاه نمایی های صورت گرفته از سوی دشمنان، ایران یک کشور امن برای گردشگران است و رتبه هفتم جهانی را در جذب گردشگر به خود اختصاص داده است.
استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: ایران اسلامی همچنین در حوزه زیرساخت های نظامی در رتبه 55، صادرات گاز طبیعی در رتبه 13، ذخیره گاز در رتبه دوم و ذخیره گاز طبیعی رتبه سوم را دارد.
عباسی به خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهارمحال و بختیاری نیز اشاره کرد و گفت: بیش از 90 درصد زیرساخت های استان در طول چهل سال گذشته ایجاد شده و این در حالیست که 10 سال ابتدایی پس از پیروزی انقلاب اسلامی عملا مشغول خرابکاری های منافقان و جنگ تحمیلی بوده ایم.
وی خاطرنشان کرد: با این وجود دشمنان نظام و انقلاب سعی دارند با تخریب خدمات شکل گرفته و بزرگ جلوه دادن کاستی ها، مردم را نسبت به نظام ناامید سازند.
عباسی افزود: ضعف مدیریتی همیشه و در همه جا هست اما دشمنان از این ضعف ها سواستفاده می کنند و با بزرگ کردن این مشکلات درصدد تحریک مردم علیه نظام هستند.
استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: دشمن غافل از اینست که این مردم برای پیروزی انقلاب اسلامی و تداوم آن خون خود را تقدیم کرده و هیچگاه دست از آرمان های خود بر نمی دارند.
عباسی با اشاره به طرح های قابل افتتاح در دهه فجر امسال در استان افزود: در دهه فجر امسال 346 طرح به بهرداری می رسد و طی 6 سال اخیر نیز 3 هزار طرح با اعتباری بالغ بر 7 هزار و 100 میلیارد تومان افتتاح شده است.
وی با تاکید بر تقویت وحدت و همدلی در کشور خاطرنشان کرد: ما باید متحد، منسجم و صادقانه و شجاعانه در کنار هم و دربرابر دشمن بایستیم تا در ادامه مسیر به اهداف پیش بینی شده خود دست یابیم.
به گزارش ایرنا، همزمان با طلوع بهار چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، جشن های مردمی دهه فجر از روز جمعه در نقاط مختلف استان چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
7363/6021
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.