اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حشمت الله قنبری همدانی همزمان با 12 بهمن و سالروز ورود تاریخی حضرت امام (ره) به میهن اسلامی در جمع مردم ولایتمدار شهرکرد در مصلای امام خمینی (ره) شهرکرد اظهار داشت: امنیت، اقتدار و پیشرفت علمی نظام اسلامی ایران در این برهه زمان موجب حیرت دشمنان شده است.
وی، شخصیت امام (ره) در اول انقلاب اسلامی و قیام علیه طاغوت ،چنان در قلب امت جهان اسلام جا گرفته که با گذشت چهار دهه ، به تازگی موجب بیداری کشورهای ستمدیده در منطقه و دنیا شده است.
این استاد دانشگاه تصریح کرد: دشمن در اوایل انقلاب با ایجاد ناامنیب و ترور شخصیت های برجسته و راه اندازی جنگ تحمیلی با متحمل کردن ملت ایران به خسارت مالی یکهزار میلیارد دلاری و تخریب بیش از یکهزار شهر و روستا، درصدد تغصیف و براندازی نظامی اسلامی بود که راه به جایی نبرد.
قنبری همدانی، گوش به فرمان ولی فقیه بودن مردم ایران را رمز پیروزی و سربلندی ملت ایران در منطقه و دنیا دانست و تاکید کرد: گروه تکفیری داعش در سایه و حمایت استکبارجهانی قصد دسیسه و ترسیم نقشه شوم صدام را در منطقه داشت که جوانان و رزمندگان دهه 70 و 80 ایران اسلامی با لبیک به رهبر فرزانه این گروه فاسد متجاوز را از منطقه بیرون و متلاشی کردند.
به گفته وی ، غیورمردی و ولایتمداری جوانان و رویش نیروهای دهه جدید را می توان در حماسه راهپیمایی اربعین حسینی (ع) و مدافع حرم شهید حججی مشاهده کرد که خروش آنها موجب وحشت و حریت استکبار جهانی در شده است.
وی گفت: تاکنون بنا بر بر وصیت حضرت امام خمینی (ره) انقلاب و نظام اسلامی به دست ناهلان و نامحرمان نیفتاده و نخواخد افتاد و برخی سوء مدیریت ها در برخی دستگاه های اجرایی در دوره های مختلف طول انقلاب اسلامی موجب برخی ناکارآمدی ها شده که قابل جبران است.
به گزارش ایرنا ، همزمان با یام الله 12 بهمن مردم ولایت مدار چهارمحال و بختیاری با شرکت در اجتماع بزرگ ، با آرمانهای بنیان گذار جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند.
6199/6021
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.