اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، اقبال عباسی شامگاه سه شنبه در کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی و ستاد کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی چهارمحال و بختیای گفت: وضعیت کاربری کنونی زمین هایی که برای ارائه خدمات عمومی مانند مراکز بهداشت و درمان، سالن های ورزشی و دیگر امور عمومی به بخش خصوصی سپرده شده است باید بررسی شود.
وی افزود: هر کدام از این فضاهای خدماتی عمومی که در مسیر خود بهره برداری و استفاده نشده باید براساس ضوابط قانونی در کوتاه ترین زمان ممکن شناسایی و نسبت به ابطال قرارداد واگذاری آن و سپرده به بخش خصوصی واجد شرایط دیگر ، اقدام لازم صورت گیرد.
عباسی تصریح کرد: همچنین پروانه فعالیت مهندسان ناظر بر پروژه های دارای تخلف در ساخت و ساز و مغایر با کاربری پیش بینی شده ، باطل شود.
وی یادآور شد: به منظور رفع آسیب های اجتماعی و مشکلات عمومی باید نشست های هم اندیشی با حضور صاحب نظران، استادان دانشگاه، متخصصان و متولیان امر هر 3 ماه یکبار برگزار شود.
استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: شناسایی آسیب های اجتماعی به همراه اجتماع مورد نظر در جامعه و برنامه ریزی برای رفع آن براساس معیارهای علمی و عملی ضرورت دارد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دولت برای اجرای طرح های جدید ردیف ملی اختصاص نمی دهد و طرح های دارای ردیف ملی از سال های قبل باید براساس برنامه زمان بندی اجرایی شود.
وی افزود: در اجرای این طرح ها نباید قطعاتی بین مسیر جدا و نسبت به تکمیل قسمتی دیگر اقدام شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: در 4 سال گذشته شورای ترافیک استان 148 مصوبه داشته است.
سرهنگ حمزه رفیعی تاکید کرد: از این تعداد تاکنون 70 مصوبه اجرا شده، 74 مصوبه اجرا نشده و 4 مصوبه در دست اجراست.
وی یادآور شد: سال گذشته 2 هزار خودرو دولتی چهارمحال و بختیاری 200 میلیون ریال تخلف داشت.
رفیعی تصریح کرد: پس از نصب دوربین های کنترل سرعت در محورهای ارتباطی چهارمحال و بختیاری در 6 ماه گذشته تاکنون 4 هزار اعمال قانون در استان انجام شد.
به گزارش ایرنا، تلاش برای رفع مشکلات و آسیب های اجتماعی جزو مهمترین برنامه های دولت تدبیر و امید در سطح ملی و استانی است.
7362/2097
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.