اخبار مرتبط

محمود کیانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: بر اثر شدت بارندگی های اخیر 2 واحد مسکونی بین 100 تا 70 درصد و 5 خانه دیگر بین 20 تا 50 درصد تخریب شده است.
وی تاکید کرد: نیروهای امدادگر جمعیت هلال احمر شهرستان اردل بلافاصله پس از اطلاع از این موضوع چادر، پتو، موکت، کنسرو و برخی اقلام خوراکی مورد نیاز دیگر را در اختیار خسارت دیدگان قرار دادند.
کیانی افزود: به دنبال بارندگی های اخیر همچنین راه های ارتباطی برخی روستاهای بخش میانکوه شهرستان اردل به علت ریزش کوه و یا رانش زمین مسدود شده است.
وی تصریح کرد: با تلاش همه جانبه و مؤثر نیروهای راهداری شهرستان اردل محورهای ارتباطی مسدود شده در این شهرستان به زودی بازگشایی خواهد شد و بقیه محورهای ارتباطی شهرستان اردل هم اینک باز و تردد در آن ها جاری است.
فرماندار اردل گفت: برای تردد خودرو در مسیرهای برف گیر و کوهستانی این شهرستان همراه داشتن زنجیر چرخ، سوخت کافی، تجهیزات زمستانی و اقلام خوراکی مورد نیاز ضروری است.
کیانی به رانندگان و مسافران توصیه کرد: مسافران از سفرهای غیرضرور و تردد در مسیرهای برف گیر و کوهستانی شهرستان اردل خودداری و اجتناب کنند.
به گزارش ایرنا، بر اساس نقشه های هواشناسی موج دوم سامانه بارشی ار روز چهارشنبه چهارمحال و بختیاری را تحت تاثیر داد که باعث بارش باران و برف، وزش باد شدید و کولاک شد.
سرخون مرکز بخش میانکوه شهرستان اردل در 130 کیلومتری شهرکرد مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.
7362
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.