اخبار مرتبط

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال وبختیاری، سید نعینم امامی اظهار داشت : با پرداخت این میزان اعتبار به بخش خصوصی بیش از 64 درصد از برنامه سهم تعهد امسال در نوسازی و بازسازی صنایع فعال این استان محقق خواهد شد.
وی، ابلاغ نکردن به موقع دستورالعمل پرداخت تسهیلات به بانک های عامل، طولانی بودن زمان بررسی، تعداد مدارک مورد نیاز و مشکل وثیقه را از مهمترین علل کندی پرداخت تسهیلات طرح برنامه بازسازی و نوسازی در استان عنوان کرد.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری تصریح کرد : از 15 واحد صنعتی مصوب شده در کارگروه استانی برای دریافت تسهیلات بازسازی و نوسازی، تاکنون به دو واحد موفق به دریافت تسهیلات نوسازی کامل شده است.
امامی ، از راه اندازی 52 طرح صنعتی نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی 60 درصد در این استان با حمایت دولت دوازدهم خبر داد و گفت: با تکمیل و راه اندازی این تعداد طرح، برای 527 نفر با سرمایه گذاری یکهزارو 537 میلیارد ریال، شغل ایجاد شده است.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری همچنین با بیان اینکه عملیات 971 طرح صنعتی به ارزش 92 هزار میلیارد ریال در استان در دست اجراست، افزود : 350 طرح با پیشرفت فیزیکی بالای 40 درصد و اعتبار 50 هزار میلیارد ریالی در دست تکمیل است که تا 3 سال آینده بهره برداری می شود.
به گزارش ایرنا ، هم اینک بیش از یکهزار و 80 واحد صنعتی در چهارمحال و بختیاری با اشتغال 20 هزار نفر فعال است.
6199/2097
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.