life

کمیسیون بورس آمریکا 26 اکتبر را به عنوان ضرب‌الاجل بررسی ETF بیت کوین اعلام کردReviewed by پروانه صنعتی on Oct 6Rating: 5.0

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده (SEC) خواستار توضیحات بیشتری برای تغییر قوانین ۹ طرح ارائه‌شده پیشنهادی مربوط به صندوق سرمایه‌گذاری معامله پذیر (ETF) بیت کوین شد و ۲۶ اکتبر را به عنوان ضرب‌الأجل تصمیم‌گیری اعلام کرد.

بیشتر بخوانید: کمیسیون بورس ایالات متحده خواستار توضیح بیشتر در خصوص ETF‌های بیت کوین پیشنهادی شد

این ۹ طرح همگی پیش‌ از این رد شده و در حال بررسی بیشتر می‌باشند.

سازمان بورس و اوراق بهادار پیش‌ از این، طرح‌های ارائه‌شده توسط ProShares،GraniteShares و همچنین طرح‌های مربوط به سازمان‌های بورس NYSE Arca و بورس اوراق بهادار شیکاگو (Cboe) را رد کرده بود. این سازمان به چالش‌های اساسی مربوط به بازار آینده‌ی بیت کوین اشاره‌ کرده و همچنین خطر مربوط به دستکاری بازار واقعی بیت کوین را مطرح نموده است. درست یک روز پس از رد شدن این ۹ طرح، آژانس اعلام کرد که در آینده، آنها را موردبررسی بیشتر قرار خواهد داد.

در اطلاعیه منتشرشده روز پنج‌شنبه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده (SEC) درخواست نظرسنجی عمومی راجع به این ۹ طرح داده و ۲۶ اکتبر را به‌عنوان روز اعمال‌نظر راجع به هرگونه تغییراتی که عموم خواهان اعمال آن هستند، قرار داده است.

کمیسیون بورس آمریکا 26 اکتبر را به عنوان ضرب‌الاجل بررسی ETF بیت کوین اعلام کرد

ادواردو آلمن (Eduardo Aleman) معاون وزیر اعلام کرد پیشنهادات تغییر قوانین تا بررسی بعدی کمیسیون به حالت تعلیق درمی‌آیند.

منبع: coindesk

 

print
کدخبر: 1030320 منبع: arzdigital.com
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ