اخبار مرتبط

مشاور آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) گفت: اگر اتفاق خاصی! نیفتد دوقطبی سال 76 ناطق، خاتمی این بار برای رییسی، روحانی تکرار و روحانی انشالله برنده این رقابت خواهدبود.

به گزارش جماران، غلامعلی رجایی در کانال تلگرام خود نوشت:

امشب(شب گذشته)  که خبرها و گزار شهای آخر برنامه خبری بیست وسی شبکه دوم سیما را می دیدم، یقین کردم که صدا وسیما در مخالفت با دکتر روحانی، ماموریت یافته برای رد صلاحیت احتمالی وی با پخش چنین برنامه هایی در جامعه، زمینه سازی کند.

در این قسمت از خبر، روال این بود که  گزارشگر عکسهایی را به مصاحبه شونده ها نشان می داد و از آنها می خواست بگویند اگرجای شورای نگهبان بودند، صلاحیت صاحبان این عکس ها را تایید می کردند یا نه ؟ و در ادامه با شنیدن پاسخ رد یا تایید می پرسید چرا؟

درآخر گزارش، که گزارشگر به سوال شونده که جوانی حدودا سی ساله یا کمتر می نمود، عکسی را نشان داد و همان سوال را از او پرسید، مصاحبه شونده با لحن جدی و معترضانه ای گفت: او را رد صلاحیت می کردم ! وقتی مجری پرسید چرا؟ گفت چون به وعده هایش عمل نکرده است!!

درمیان این همه ثبت نام کننده با توجه به اینکه کسی وعده ای نداده واگر داده زمان تحققش نرسیده لذا جز دکتر روحانی چه کسی می تواند مصداق این پاسخ باشد؟!!به رغم این مخالفتها اگر روحانی دراین انتخابات حضور داشته باشد_که انشالله چنین خواهدبود،_ اطمینان دارم با رأیی بسیار معنادار رقیب نزدیک و سایر رقبای خود را پشت سر خواهد گذاشت.

پیش بینی من این است اگر اتفاق خاصی! نیفتد دوقطبی سال 76  ناطق، خاتمی  این بار برای رییسی، روحانی تکرار و روحانی انشالله برنده این رقابت خواهدبود.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.