اخبار مرتبط

امروز ظهر بعد از اینکه از درس مدرسه ى دارالشفا در شهر مقدس قم ، فارغ شدم و برگشتم منزل ، خبر دادند که آقاى ناطق به بیمارستان رفته. خدا پدر خبردهنده را بیامرزد که همان زمان گفت حالشان خیلى خوب است و الّا در آشفته بازار خبرهاى این روزها مى توانست خیلى اسباب نگرانى شود

یادگار گرامی امام سلامتی حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری را از خداوند مسألت کرد.

به گزارش جماران، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی امشب در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

امروز ظهر بعد از اینکه از درس مدرسه ى دارالشفا در شهر مقدس قم ، فارغ شدم و برگشتم منزل ، خبر دادند که آقاى ناطق به بیمارستان رفته. خدا پدر خبردهنده را بیامرزد که همان زمان گفت حالشان خیلى خوب است و الّا در آشفته بازار خبرهاى این روزها مى توانست خیلى اسباب نگرانى شود. زنگ زدم و احوال پرسى کردم و مثل همیشه با روحیه ى بالا و نشاط کم نظیر و صداى مردانه و مطمئن آقاى ناطق مواجه شدم.

آقاى ناطق از جمله معدود سیاستمدارانى است که ورزشکار حرفه اى است و بیش از ورزش به مرام زورخانه و پهلوانى پایبند است. در همین سالهاى اخیر چندبار به قله ى دماوند صعود کرده و هر روز به ورزش اشتغال دارد. چندبار با هم به زورخانه رفته ایم و ما را که به ورزشهاى جدید بیشتر عادت داریم، به این رشته ى شیرین وارد کرده است. به حساب خودش بیش از صد مرتبه شنا مى رود و بیش از این میل مى گیرد. پاى تلفن مطابق مشرب و مرامش شوخى هایى هم کرد که شاید نخواهند آنها را ذکر کنم.

خدا به این سیاستمدار پهلوان و قابل اتکا که مى تواند براى جامعه ى ما در روزهاى سخت بسیار مفید واقع شود ، سلامت کامل عنایت کند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.