sport

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان اردوی این تیم در کشور چین را مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش جی پلاس، زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان درباره اردوی تدارکاتی چین و دیدار برابر تیم امید این کشور گفت: فکر می‌کنم برای ما این بازی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود، چرا که کادر فنی توانست بازیکنان را محک بزند و پی به نقاط ضعف و قوت تیم ببرد.

وی افزود: به مدت پنج روز در چین حضور داشتیم و این امر باعث شد تا گزینش خوبی از بازیکنان داشته و ملی پوشان ارزیابی جدی شوند. نتیجه‌ای که به دست آوردیم بد نبود، چرا که برای من اصلاً نتیجه مهم نیست و هدف‌مان ارزیابی و محک خوردن بازیکنان بود.

سرمربی تیم فوتبال امید ادامه داد: بازیکنان ما در شرایطی که وقتی به دنبال کسب نتیجه هستند و حتی برگرداندن نتیجه، باید تسلط در بازی را فرا بگیرند و این مسابقه باعث شد که تمرکز بالایی در این زمینه داشته باشند. ما دو نیمه مختلف را شاهد بودیم. در نیمه اول با ترس وارد زمین شدیم و دو گل دریافت کردیم، اما در نیمه دوم هجومی‌تر وارد زمین شدیم و دو گل از سه گلی را که دریافت کرده بودیم، جبران کردیم. ما با کیفیت بالا بازی کردیم و به خاطر میزبانی چین و شرایطی که وجود داشت، نتوانستیم بازی را به تساوی بکشانیم.

کرانچار خاطرنشان کرد: در مجموع از بازی تدارکاتی بسیار راضی هستم و این دیدار برای هماهنگی بازیکنان، کسب تجربه و شناخت بیشتر کادر فنی بسیار مفید و مؤثر بود.

 

کدخبر: 986948 منبع: سایت فدراسیون فوتبال
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ