sport

جام جهانی 2018 روسیه از امروز (پنج شنبه) در روسیه آغاز می شود.

به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس، بیست و یکمین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال از امروز در روسیه آغاز می شود و 24 تیر نیز با برگزاری دیدار نهایی به پایان می رسد.

اولین بازی این رقابت ها ساعت 19:30 دقیقه امروز (پنج شنبه) میان روسیه و عربستان در ورزشگاه لوژنیکی انجام می شود.

**گروه بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است: 

گروه A: روسیه، عربستان، مصر ،اروگوئه

گروه B: پرتغال، اسپانیا،  مراکش ،ایران

گروه C: فرانسه، استرالیا ، پرو، دانمارک

گروه D: آرژانتین، ایسلند، کرواسی، نیجریه

گروه  E :  برزیل، سوئیس، کاستاریکا،  صربستان

گروه F:  آلمان ، مکزیک، سوئد، کره‌جنوبی

گروه G:  بلژیک،  پاناما، تونس، انگلیس

گروه H: لهستان، سنگال ،کلمبیا، ژاپن

 

جام جهانی 2018 روسیه-  گروه بندی

 

**برنامه کامل رقابت های جام جهانی 2018:

- مرحله گروهی:

پنج شنبه 24 خرداد

روسیه- عربستان، ورزشگاه لوژنیکی، ساعت 19:30

 

جمعه 25 خرداد

مصر- اروگوئه، ورزشگاه اکاترینبورگ، ساعت 16:30

ایران- مراکش، ورزشگاه سن پترزبورگ، ساعت 19:30

اسپانیا- پرتغال، ورزشگاه سوچی، ساعت 22:30

 

شنبه 26 خرداد

فرانسه- استرالیا، ورزشگاه کازان، ساعت 14:30

 آرژانتین- ایسلند، ورزشگاه اسپارتاک، ساعت 17:30

 پرو- دانمارک، ورزشگاه سارانسک، ساعت 20:30

 کرواسی- نیجریه، ورزشگاه کالینینگراد، ساعت 23:30

 

یکشنبه 27 خرداد

کاستاریکا- صربستان، ورزشگاه سامارا، ساعت 16:30

 آلمان-مکزیک، ورزشگاه لوژنیکی، ساعت 19:30

برزیل- سوئیس، ورزشگاه روستوف، ساعت 22:30

 

دوشنبه 28 خرداد

 سوئد- کره جنوبی، ورزشگاه نیژنی نووگورود، ساعت 16:30

بلژیک- پاناما، ورزشگاه سوچی، ساعت 19:30

انگلیس- تونس، ورزشگاه وولگوگارد،  ساعت 22:30

 

سه شنبه 29 خرداد

لهستان- سنگال، ورزشگاه اسپارتاک، ساعت 16:30

کلمبیا- ژاپن، ورزشگاه سارانسک، ساعت 19:30

روسیه- مصر، ورزشگاه سن پترزبورگ، ساعت 22:30

 

چهارشنبه 30 خرداد

 پرتغال- مراکش، ورزشگاه لوژنیکی،  ساعت 16:30

 اروگوئه- عربستان، ورزشگاه روستوف، ساعت 19:30

ایران- اسپانیا، ورزشگاه کازان، ساعت 22:30

 

پنج شنبه 31 خرداد

استرالیا- دانمارک، ورزشگاه سامارا، ساعت 16:30

فرانسه- پرو، ورزشگاه اکاترینبورگ، ساعت 19:30

 آرژانتین- کرواسی، ورزشگاه نیژنی نووگورود، ساعت 22:30

 

جمعه یک تیر

برزیل -کاستاریکا، ورزشگاه سن پترزبورگ، ساعت 16:30

 ایسلند- نیجریه، ورزشگاه وولگوگارد، ساعت 19:30

سوئیس -صربستان، ورزشگاه کالینینگراد، ساعت 22:30

 

شنبه 2 تیر

  بلژیک- تونس، ورزشگاه اسپارتاک، ساعت 16:30

کره جنوبی- مکزیک، ورزشگاه روستوف، ساعت 19:30

 آلمان- سوئد، ورزشگاه سوچی، ساعت 22:30

 

یکشنبه 3 تیر

انگلیس- پاناما، ورزشگاه نیژنی نووگورود، ساعت 16:30

ژاپن- سنگال، ورزشگاه اکاترینبورگ، ساعت 19:30

لهستان- کلمبیا، ورزشگاه کازان، ساعت 22:30

 

دوشنبه 4 تیر

اروگوئه- روسیه، ورزشگاه سامارا، ساعت 18:30

عربستان- مصر، ورزشگاه وولگوگارد،  ساعت 18:30

ایران- پرتغال، ورزشگاه سارانسک، ساعت 22:30

مراکش- اسپانیا، ورزشگاه کالینینگراد، ساعت 22:30

 

سه شنبه 5 تیر

  دانمارک- فرانسه، ورزشگاه لوژنیکی، ساعت 18:30

استرالیا- پرو، ورزشگاه سوچی، ساعت 18:30

آرژانتین - نیجریه، ورزشگاه سن پترزبورگ، ساعت 22:30

 کرواسی- ایسلند، ورزشگاه روستوف، ساعت 22:30

 

چهارشنبه 6 تیر

کره جنوبی- آلمان، ورزشگاه کازان، ساعت 18:30

مکزیک -سوئد، ورزشگاه اکاترینبورگ، ساعت 18:30

صربستان-برزیل، ورزشگاه اسپارتاک، ساعت 22:30

سوئیس- کاستاریکا، ورزشگاه نیژنی، ساعت 22:30

 

پنج شنبه 7 تیر

ژاپن- لهستان، ورزشگاه وولگوگارد،  ساعت 18:30

کلمبیا- سنگال، ورزشگاه سامارا، ساعت 18:30

انگلیس- بلژیک، ورزشگاه کالینینگراد، ساعت 22:30

پاناما- تونس، ورزشگاه سارانسک، ساعت 22:30

 

- مرحله یک هشتم نهایی:

شنبه 9 تیر

C۱ - D۲، ورزشگاه کازان ،(بازی 50) ساعت 18:30

A۱ – B۲، ورزشگاه سوچی،(بازی 49) ساعت 22:30

 

یکشنبه 10 تیر

B۱ - A۲، ورزشگاه لوژنیکی،(بازی 51) ساعت 18:30

D۱ - C۲، ورزشگاه نیژنی نووگورود،(بازی 52) ساعت 22:30

 

دوشنبه 11 تیر

 E۱ – F۲، ورزشگاه سامارا،(بازی 53) ساعت 18:30

 G۱ - H۲، ورزشگاه روستوف،(بازی 54) ساعت 22:30

 

سه شنبه 12 تیر

F۱ - E۲، ورزشگاه سن پترزبورگ،(بازی 55) ساعت 18:30

 G۲ - H۱، ورزشگاه اسپارتاک،(بازی 56) ساعت 22:30

 

مرحله یک چهارم نهایی:

جمعه 15 تیر

 برنده بازی ۴۹ - برنده بازی ۵۰، ورزشگاه نیژنی نووگورود  (بازی ۵۷)، ساعت 18:30

برنده بازی ۵۳ - برنده بازی ۵۴، ورزشگاه کازان آره‌نا  (بازی ۵۸)، ساعت 22:30

 

شنبه 16 تیر

برنده بازی ۵۵ - برنده بازی ۵۶، ورزشگاه سامارا (بازی ۶۰)، ساعت 18:30

برنده بازی ۵۱ - برنده بازی ۵۲، ورزشگاه سوچی (بازی ۵۹)، ساعت 22:30

 

- مرحله نیمه نهایی:

سه شنبه 19 تیر

برنده بازی ۵۷ - برنده بازی ۵۸، ورزشگاه سن پترزبورگ  (بازی ۶۱)، ساعت 22:30

چهارشنبه 20 تیر

برنده بازی ۵۹ - برنده بازی ۶۰، ورزشگاه لوژنیکی (بازی ۶۲)، ساعت 22:30

 

- دیدار رده‌بندی:

شنبه 23 تیر

بازنده بازی ۶۱ - بازنده بازی ۶۲، ورزشگاه سن پترزبورگ، ساعت 18:30 

 

- دیدار فینال:

جمعه 24 تیر

برنده بازی ۶۱ - برنده بازی ۶۲، ورزشگاه لوژنیکی، ساعت 19:30

کدخبر: 936500
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ