sport

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: بعد از جام حذفی همه گفتیم حق تیم ما بیشتر از اینها است و حالا خوشحالیم که در جمع هشت تیم برتر آسیا هستیم حق هواداران ما همین است.

به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس،  خسرو حیدری پس از پیروزی ۳ بر یک مقابل ذوب‌آهن و صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: خوشبختانه با سه گل پیروزی خوبی به دست آوردیم. تیام واقعاً یک گل استثنایی زد. من که پشت سر او بودم فکر کردم می‌خواهد سانتر کند اما توپ به کنج دروازه رفت.

وی افزود: باید یک تشکر ویژه از افتخاری داشته باشم چون واقعاً از زمان حضورش بسیاری از بدهی‌های انباشته شده استقلال را پرداخت کرده است و بازیکنان خوبی مانند تیام را جذب کرده که می‌بینیم به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای چقدر به ما کمک کرد که در لحظات آخر آی‌تی‌سی او صادر شد. از تمام هواداران هم تشکر می‌کنم چون اگر امروز نبودند نمی‌توانستیم ذوب‌آهن را ببریم. واقعاً سنگ تمام گذاشتند.

بازیکن استقلال تصریح کرد: بعد از جام حذفی همه گفتیم حق تیم ما بیشتر از اینها است و حالا خوشحالیم که در جمع هشت تیم برتر آسیا هستیم حق هواداران ما همین است. سال بسیار سختی را داشتیم و خیلی بد شروع کردیم  و هواداران همه ناراحت بودند اما فکر می‌کنم در نیم‌فصل دوم نتایج بسیار خوبی گرفتیم هم در لیگ و هم با قهرمانی در جام حذفی و امشب هم به جمع هشت تیم برتر آسیا صعود کردیم که سرآمد تمام نتایج بود.

حیدری در پاسخ به این سؤال که در لحظات آخر مسابقه که به دلیل مصدومیت رحمتی استقلالی‌ها توپ را به بیرون زدند اما بازیکنان ذوب‌آهن فرپلی را رعایت نکردند و همان صحنه خطرناکی روی دروازه استقلال به وجود آورد، گفت:  ما فکر می‌کردیم که توپ را به ما می‌دهند اما نیازمند گل بودند فوتبال یک بازی جوانمردانه است و فکر می‌کنم بازیکنان ذوب‌آهن هم به خاطر این موضوع پشیمان هستند چون اگر ما در آن صحنه گل می‌خوردیم هواداران استقلال آنها را نمی‌بخشیدند.

وی درباره شعارهایی که برخی تماشاگران علیه قلعه‌نویی سر دادند، گفت:‌قلعه‌نویی برای استقلال زحمات زیادی کشیده است هواداران هم فقط به پیروزی تیم خود فکر می‌کنند روزی یک مربی را تشویق می‌کنند و برخی اوقات شعار می‌دهند اما همه ما از خانواده استقلال هستیم مهم این است که امروز ما هواداران‌مان را بالا بردیم و حق آنها است که در این جایگاه باشند چون هیچ وقت نمی‌پذیرند استقلال پایین باشد.

بازیکن استقلال درباره درگذشت جی‌لوید ساموئل بازیکن پیشین استقلال گفت: ساموئل یکی از بهترین بازیکنان خارجی استقلال بود که باعث ناراحتی ما شد. یاد او را گرامی می‌داریم.

حیدری در خصوص اینکه چرا استقلالی‌ها کاری برای گرامیداشت یاد ساموئل در این دیدار نکردند، گفت: دقیقاً قبل از شروع مسابقه متوجه این موضوع شدیم و دیگر کاری نمی‌توانستیم بکنیم.

وی درباره دربی احتمالی در آسیا گفت: دربی همیشه در ایران مهم بوده است و در آسیا حتماً اهمیت بیشتری خواهد داشت قطعاً با وجود شفر می‌توانیم بالاتر از این برویم امیدوارم بتوانیم مانند آن سالی که می‌توانستیم قهرمان شویم اما مصدومان زیادی دادم بتوانیم یک قهرمانی آسیا را به دست آوریم. مطمئناً دربی در آسیا حساسیت بسیار بالایی خواهد داشت و از آن استقبال می‌کنیم.

 

کدخبر: 921986 منبع: فارس
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ