sport

بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: مسابقه با ایتالیا حساسیت ویژه‌‍ای برای بازیکنان ایران داشت و خدا را شکر که برنده میدان شدیم.

به گزارش جی پلاس، مهدی مرندی پس از نخستین برد تیم ایران مقابل ایتالیا در جام قهرمانان بزرگ جهان، افزود: مسابقه اول در هر تورنمنتی سختی‌های خاص خود را دارد و این بازی نیز شرایط مشابهی از این نظر برای دو تیم ایران و ایتالیا داشت.

وی با بیان اینکه تیم ایران در بازی اول در هفته نخست لیگ جهانی سال 2017 برابر ایتالیا سه بر صفر مغلوب شده بود، گفت: به همین دلیل دیدار امروز حساسیت ویژه ای برای بازیکنان ایران داشت. خدا را شکر که فاتح میدان شدیم.

لیبروی تیم ملی والیبال ایران درباره تاثیر این برد برای مسابقه با آمریکا در روز دوم جام قهرمانان بزرگ جهان گفت: هر مسابقه شرایط خاص خود را دارد اما به یقین پیروزی‌ها در افزایش روحیه و انگیزه بازیکنان برای تداوم روند موجود تاثیر گذار است.

وی ادامه داد: خوشبختانه تیم ملی والیبال ایران از هنگام حرکت از تهران از روحیه خوب و شادابی برخوردار است و با شکست ایتالیا انگیزه مضاعف به دست آوردیم که مقابل آمریکا با تمام توان به میدان برویم.

تیم ملی والیبال ایران ظهر امروز در نخستین دیدار خود در مسابقات جام قهرمانان بزرگ مردان جهان موفق به شکست سه بر دو ایتالیا شد تا فردا (چهارشنبه) در دومین دیدار خود در این رقابت ها به مصاف آمریکا برود.

 

کدخبر: 739593
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ