sport

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، مصدومیت کاپیتان این تیم مختصر و جزئی است.

به گزارش جی پلاس، برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین عصر امروز (دوشنبه) تیمش در جمع خبرنگاران گفت: سیدجلال مصدومیت مختصری دارد و من فکر می‌کنم او 10 روزه برسد. مشکل او کمر درد و کشیدگی جزئی است.

وی در واکنش به طرح این موضوع که سیدجلال حسینی اعلام کرده شش هفته نمی‌تواند بازی کند، یادآور شد: اینکه سید شش هفته نمی‌تواند بازی کند، بحثش جداست. من گفتم او 10 روز باید استراحت و فیزیوتراپی کند و بعد از آن تمرینات خود را برای همراهی تیم ملی و همچنین بازی با الاهلی شروع کند.

 سرمربی کروات تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به بازی روز پنجشنبه تیمش مقابل فولاد عنوان کرد: همیشه بازی اول سخت است و مسلماً این بازی یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما خواهد بود. اول اینکه بازی در هفته اول برگزار می‌شود و دوم اینکه ما تیم قهرمان هستیم و باید لیگ را خوب شروع کنیم.

برانکو افزود: اگر خاطرتان باشد فصل پیش هم در همین هفته‌ها با فولاد بازی کردیم و به سختی با گل دقایق پایانی وحید امیری بازی یک - یک شد. ما برای این بازی انگیزه لازم را داریم و تلاش می‌کنیم کیفیت بالای خود را ارائه دهیم. به تیمم بسیار خوشبین هستم، اما در عین حال حریف را دست‌کم نگرفته و با تمام قدرت مقابل آنها ظاهر می‌شویم.

وی در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا او هم به مانند شاگردانش دیروز از باشگاه پرسپولیس دریافتی داشته است، گفت: بله، باشگاه به بخشی از تعهداتش نسبت به بازیکنان و کادر فنی عمل کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به اینکه برخی از بازیکنان این تیم از مبلغ دریافتی خود ناراضی بودند، خاطر نشان کرد: وقتی بحث وظیفه بازیکن و ارتباط آنها با هواداران مطرح می‌شود شکی نیست که من در این زمینه طرف باشگاه هستم و از بازیکنان انتظار دارم وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهند. باشگاه هم در قبال بازیکنان وظایفی بر عهده دارد. در واقع هر دو طرف باید به وظیفه خود به نحو احسن عمل کنند.

برانکو در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران دیگر در مورد اظهارات اخیر مهدی طارمی علیه مسئولان باشگاه پرسپولیس و حمایت دیگر بازیکنان این تیم از هم‌بازی‌شان در این زمینه، تصریح کرد: من در این مورد نه چیزی خوانده‌ام و نه دیده‌ام که بخواهم راجع به آن اظهارنظر کنم. فرصت دنبال کردن این موضوع را پیدا نکردم.

 

کدخبر: 708505
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ