sport

هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز این تیم تغییر شماره داد و با یک شماره دیگر به تمرین پرداخت.

به گزارش جی پلاس، اولین تمرین تیم پرسپولیس پس از قهرمانی این تیم در سوپرجام امروز از ساعت 12 در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد که این تمرین بیشتر ریکاوری بود.

سیدجلال حسینی که برای رسیدگی به مسائل پزشکی‌اش در تمرین حضور نداشت، تنها غایب امروز بود. بازیکنان ابتدا زیر نظر مارکو به انجام تمرینات بدنی مشغول شدند.

بازیکنانی که روز گذشته مقابل نفت بازی کرده بودند امروز تمرینات سبک و ریکاوری را انجام دادند و بازیکنان ذخیره بخش اصلی تمرین را بر عهده داشتند. تعدادی از بازیکنان با نظر برانکو به استخر و سونا رفتند.

3 دروازه‌بان پرسپولیس امروز زیر نظر مربی دروازه‌بانان این تیم تمرینات پرفشاری انجام دادند. برانکو بارها با فریادهایش از برخی بازیکنان جوان می‌خواست که مسائل مدنظر او را به خوبی در زمین پیاده کنند.

کمال کامیابی‌نیا که در پرسپولیس شماره 11 به تن می‌کند در تمرین امروز با شماره 21 در زمین حاضر شد.

حدود 10 تماشاگر امروز در محل تمرین پرسپولیس حضور پیدا کردند. اما عجیب اینجا بود که با وجود قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام، هواداران تیم را تشویق نکرده و در سکوت کامل به تماشای تمرین پرداختند.

با اعلام برانکو تمرین فردای پرسپولیس تعطیل است و سرخپوشان از روز دوشنبه تمرینات خود را برای بازی در هفته اول لیگ برتر مقابل فولاد آغاز خواهند کرد.

 

کدخبر: 706124 منبع: بانک ورزش
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ