sport

معاون ورزشی باشگاه استقلال به شکایت دو بازیکن پیشین استقلال از باشگاه به AFC واکنش نشان داد.

به گزارش جی پلاس، پندار توفیقی درباره شکایت آندرانیک تیموریان و کاوه رضایی به AFC برای دریافت مطالبات‌شان اظهار داشت: فوتبال حرفه‌ای شده و تابع قوانین و مقررات است. قرارداد این دو بازیکن در فدراسیون فوتبال ثبت شده و مرجع رسیدگی به آن نیز کمیته انضباطی و استیناف است. ما از کمیته تعیین وضعیت بازیکنان خواسته‌ایم که تعیین تکلیف کنند مرجع رسیدگی به شکایت این دو بازیکن فدراسیون فوتبال است یا AFC.

«هر بازیکنی حق دارد به حقش برسد». وی با بیان این جمله افزود: ما اختیار بازیکن را نداریم که برای او تصمیم بگیریم چه کار کند، چه کار نکند. با این حال، در قرارداد بازیکنان قید شده که مرجع رسیدگی به قراردادها کمیته انضباطی و استیناف است. در حال حاضر ترجیح می‌دهیم اظهارنظری نکرده و فدراسیون فوتبال نظر بدهد.

معاون ورزشی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: قرارداد تیموریان برای سال 92 است و مبلغ 640 میلیون طلب دارد که علاوه بر آن، خواستار پرداخت جریمه دیرکرد آن نیز شده است. رضایی هم ظاهرا 120 میلیون طلب داشته که با دیرکرد به 200 میلیون تومان رسیده است. امور مالی باشگاه باید مشخص کند که این بازیکن چقدر دریافتی داشته و چقدر طلبکار است.

 

کدخبر: 705930 منبع: تسنیم
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ