sport

انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه - آسیا

تیم ملی فوتبال عراق در تهران برابر صدرنشین گروه B آسیا در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به تساوی رسید.

به گزارش جی پلاس، آخرین بازی هفته هشتم از مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در گروه B  آسیا عصر امروز (سه‌شنبه) به میزبانی تیم ملی عراق از ژاپن در تهران برگزار شد. در دقیقه 8 بازی ژاپن توسط اوساکو به گلی زودهنگام دست یافت، اما کمیل در دقیقه 73 بازی را به تساوی کشاند. نتیجه تساوی یک - یک در دقایق باقیمانده نیز حفظ شد تا دو تیم عراق و ژاپن به تساوی و یک امتیاز بازی بسنده کنند.

در جدول رده‌بندی گروه B آسیا ژاپن با 17 امتیاز صدرنشین است. عربستان سعودی و استرالیا نیز با امتیاز مشابه 16 در رده‌های دوم و سوم جای دارند. در این گروه امارات 10 امتیازی چهارم است و تیم‌های ملی عراق و تایلند نیز به ترتیب با امتیازهای پنج و دو در رده‌های پنجم و ششم جدول قرار دارند.

پرونده دیدارهای هفته هشتم از مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در قاره آسیا امروز  با برگزاری دو بازی گروه A آسیا بسته می‌شود که طی آن قطر در دوحه پذیرای کره جنوبی بوده و سوریه به مصاف چین رفته است. شب گذشته (دوشنبه) تیم ملی فوتبال کشورمان از همین گروه ازبکستان را با دو گل در ورزشگاه آزادی تهران شکست داد و صعود خود را به جام جهانی 2018 روسیه قطعی کرد.

 

کدخبر: 673909
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ