sport

دستیاران یحیی گل محمدی در تراکتورسازی قرارداد خودشان را با این باشگاه به امضاء رساندند.

به گزارش جی پلاس، یحیی گل‌محمدی پس از بررسی گزینه‌های خودش برای انتخاب اعضای کادر فنی تراکتورسازی کمک، مربی بدنساز و آنالیزور این تیم در فصل جدید را معرفی کرد که پس از مذاکره و توافق با مسئولان باشگاه قراردادشان را به امضا رساندند.

جواد منافی، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران دارای مدرک مربیگری A آسیا و همچنین مدرک B یوفاست که پیش از این در رقابت‌های لیگ برتر روی نیمکت تیم‌های سایپا و پرسپولیس حضور داشته است. او همچنین در تیم اکسین البرز دستیار گل محمدی بود.

مظاهر رحیم‌پور نیز دارای مدرک دکترای تخصصی تربیت بدنی و علوم ورزشی همچنین مدرک مربیگری A آسیا و مدرک A بدنسازی فوتبال آسیاست که سابقه مربیگری در تیم‌های صبای قم، مس کرمان و  راه‌آهن تهران را دارد و در لیگ آزادگان هم مربی بدنساز تیم‌های آلومینیوم هرمزگان، بادران تهران و اکسین البرز بوده است.

محمد عسگری نیز که به عنوان آنالیزور در این فصل به تراکتورسازی کمک می‌کند، دارای مدرک مربیگری A آسیاست و سابقه فعالیت در تیم‌های نفت تهران، صبای قم، ذوب‌آهن، استقلال و اکسین البرز همچنین تیم‌های ملی جوانان و امید را دارد.

مربی دروازه‌بان‌ها و یک کمک مربی دیگر نیز پس از انتخاب و توافق با باشگاه انتخاب خواهند شد تا در تمرینات آغاز فصل حضور پیدا کنند.

 

کدخبر: 673903 منبع: سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی تبریز
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ