sport

حضور ناطق در تیم فوتبال پرسپولیس منتفی شد.

به گزارش جی پلاس، تعداد نفرات حاضر در  لیست بزرگسالان باشگاه پرسپولیس با آمدن شایان مصلح به ۱۸ نفر رسید و از این‌رو این باشگاه از جذب سعد ناطق منصرف شد.

مدافع عراقی همراه با کاروان تیم ملی عراق روز جمعه ۱۹ به تهران آمد و از این‌رو صحبت‌هایی مبنی بر مذاکره باشگاه پرسپولیس با این بازیکن مطرح شد اما این اتفاق رخ نداد و بعد از بازی امروز عراق و ژاپن هم قرار نیست این اتفاق رخ دهد.

سازمان لیگ روز گذشته (یکشنبه) رسما به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد علی علیپور و احسان علوان‌زاده برای فصل آینده جزو بازیکنان بزرگسال این باشگاه به حساب خواهند آمد و با توجه به این قضیه لیست بزرگسالان پرسپولیس پر است.

لیست بزرگسالان پرسپولیس را در حال حاضر علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادوشوویچ، حسین ماهینی، سید جلال حسینی، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، شایان مصلح، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده، احمد نوراللهی‌، محسن مسلمان،‌ احسان علوان‌زاده، سیامک نعمتی، وحید امیری، علی علیپور، گادوین منشا و مهدی طارمی تشکیل می‌دهند. این در شرایطی است که کمال کامیابی‌نیا قراردادش را با پرسپولیس تمدید کند که این اتفاق به احتمال زیاد رخ خواهد داد. ضمن اینکه در صورت ماندن رفیعی در پرسپولیس یا آمدن داریوش شجاعیان به جای او به جمع سرخپوشان آن وقت یکی از بازیکنان فعلی این تیم از لیست کنار گذاشته خواهد شد.

 

کدخبر: 672067 منبع: وبسایت برنامه نود
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ