sport

هواداران تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر به خاطر بلاتکلیفی این باشگاه، مقابل اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر تجمع کردند.

به گزارش جی پلاس، هواداران تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر در اعتراض به نامشخص بودن وضعیت این تیم، مقابل اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر تجمع کردند. هواداران بوشهری اعلام کرده‌اند که باشگاه یا در اختیار کانون هواداران ایرانجوان قرار گیرد یا وزارت ورزش متولی این باشگاه شود تا این تیم از بلاتکلیفی فعلی خارج شود.

باشگاه ایرانجوان اکنون 27 سهامدار دارد که بیشتر آنها در فصل گذشته به این باشگاه کمکی نکردند. استاندار بوشهر هم به دنبال گرفتن رضایت از سهامداران ایرانجوان، به منظور انتقال امتیاز این باشگاه به اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر یا کانون هواداران ایرانجوان است. چند پیشکسوت باشگاه ایرانجوان نامه واگذاری سهام را امضا کردند به جز یک نفر و قرار است مذاکراتی هم با این فرد صورت بگیرد.

پورکبکانی مدیرعامل باشگاه چند روز پیش نامه‌ای خطاب به هواداران و کسانی که تمایل دارند تیم را تحویل بگیرند، تنظیم و اعلام کرد که قصد دارد یکی از این کارها را انجام دهد. یکی اینکه قصد دارد امتیاز تیم را همانطور که از دسته دوم تحویل گرفته بود، به دسته دوم تحویل بدهد. دوم اینکه با مسئولان استان صحبت برای شرکت نکردن در لیگ دسته اول صحبت خواهد کرد. سومین راهی که پورکبکانی قصد انجام آن را دارد، این بود که افرادی  اینکه افرادی امانت بگیرند و بدهی‌های باشگاه را پرداخت کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر هم در میان هواداران قول داد که اجازه ندهد امتیاز تیم ایرانجوان از استان بوشهر خارج شود یا به لیگ دسته دوم منتقل شود، بلکه به مشکلات این تیم رسیدگی خواهد شد.

 

کدخبر: 667254 منبع: تسنیم
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ