sport

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس در مقابل الاهلی راحت صعود می کند و می توانیم شاهد حضور تیم ایرانی در مرحله نیمه نهایی مسابقات باشیم.

به گزارش جی پلاس، علی پروین درباره قرعه کشی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فکر می کنم پرسپولیس قرعه بسیار خوبی دارد و راحت از این مرحله صعود می کند و تنها مساله ای ناگوار حضور نداشتن هواداران در این بازی است.

وی ادامه داد: فکر می کنم تمرینات پرسپولیس برای رویایی مقابل حریفش باید زودتر از این شروع می شد و تاریخ 30 خرداد دیر است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره گلایه های برانکو افزود: در پایان فصل همیشه این گلایه ها هست و مهم این است که پرسپولیس از این مرحله صعود کند در آن صورت همه چیز حل می شود.

پروین درباره شکست استقلال گفت: استقلال بازی خوبی را ارائه نداد اما چیزی از ارزش های این تیم کم نمی شود. به نظرم منصوریان باید در استقلال بماند چرا که با جوانان نتایج خوبی گرفته است. شب گذشته نیز آماری دیدم که استقلال کمترین هزینه را داشته است.

وی درباره بازی ایران و ازبکستان افزود: فکر می کنم ایران به راحتی پیروز این دیدار است. از اول هم گفتم ایران در این دیدار ها گل نمی خورد. خوشحالم مردم در روز 22 خرداد جشن می گیرند.

 

کدخبر: 667203 منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ