sport

هفته آخر لیگ برتر فوتبال ایران

شاگردان کرانچار توانستند در نیمه نخست استقلال را با یک گل شکست دهد.

به گزارش جی پلاس ، هفته سی‌ام و پایانی لیگ برتر فوتبال ایران امروز با انجام هشت بازی همزمان از ساعت ۱۸ در شهرهای مختلف ایران پیگیری شد که استقلال و سپاهان یکی از حساس‌ترین بازی‌های این هفته را در ورزشگاه آزادی برگزار کردند.

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، خسرو حیدری، پادوانی، رابسون، میلاد زکی پور، امید ابراهیمی، امید نورافکن، فرشید اسماعیلی، جابر انصاری، بهنام برزای و کاوه رضایی

سرمربی علیرضا منصوریان

ترکیب سپاهان: لی اولیویرا، شجاع خلیل زاده، موسی کولیبالی، احسان حاج صفی، عارف غلامی، میلاد سرلک، سرور چپاروف، حسین پاپی، مهرداد محمدی، رسول نوید کیا و رضا میرزایی

سرمربی: زلاتکو کرانچار

هر دو تیم بالای جدولی با انگیزه‌های تقریبا مشابهی در زمین ظاهر شدند. استقلال برای تثبیت نایب قهرمانی و سپاهان برای تثبیت رده چهارم و داشتن شانس حضور در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفتند. تساوی در این دیدار می‌تواند رده دوم و چهارم را از هر دو تیم بگیرد. این دیدار حساس در نیمه نخست با پیروزی یک بر صفر سپاهان همراه شد.

مهرداد محمدی در دقیقه ۴۱ برای سپاهان گل زد.

قضاوت این دیدار بر عهده محمد حسین زاهدی‌فرد و کمک‌هایش آرمان اسعدی، علیرضا ایلدروم و ناصر جنگی است.

پیش از آغاز بازی، بازیکنان هر دو تیم با یک دقیقه سکوت به جان باختگان و بازماندگان حادثه انفجار در معدن آزادشهر گلستان ادای احترام کردند.

گزارش نیمه نخست

در دقیقه ۱۲، بهنام برزای با توپ ربایی از بازیکنان سپاهان فرصت خوبی را برای کاوه رضایی فراهم کرد و با فرصت سوزی رضایی توپ به انصاری رسید که ضربه محکم او پس از برخورد به مدافع‌های سپاهان به دروازه این تیم نرسید.

در دقیقه ۲۱، مهرداد محمدی از پشت محوطه جریمه استقلال اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او پس از برخورد به زمین توسط رحمتی دور شد و در ادامه هم خود او بار دیگر از مقابل محوطه جریمه توپ را به بیرون از زمین شوت زد.

در دقیقه ۲۴، بعد از توپ ربایی فرشید اسماعیلی و ورود به محوطه جریمه سپاهان، توپ به جابر انصاری رسید که تعلل بیش از حد او فرصت را از تیمش گرفت.

 در دقیقه ۳۱، حسین پاپی در شرایط شوت زدن قرار گرفت و ضربه او از مقابل محوطه جریمه با شدت بسیار کمی در آغوش رحمتی قرار گرفت.

در دقیقه ۳۳، رسول نویدکیا بعد از حرکت در عرض محوطه جریمه استقلال شوت خوبی را روانه دروازه استقلال کرد که با واکنش بسیار خوب رحمتی به کرنر رفت.    

در دقیقه ۳۶، پاس خوب بازیکنان استقلال در محوطه شش قدم سپاهان از مقابل پای جابر انصاری عبور کرد و به خارج از محوطه رفت.

گل: در دقیقه ۴۱  مهرداد محمدی بعد از عبور از دو بازیکن استقلال شوت خود را روانه دروازه استقلال کرد که توپ با برخورد به بدن زکی‌پور تغییر جهت داد و دروازه استقلال باز شد.                                                                                                                                                                              

نیمه نخست بازی در نهایت با پیروزی یک بر صفر شاگردان کرانچار بهپایانرسید.  

 

 

کدخبر: 637268
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ