sport

سلطانی‌فر خبر داد:

وزیر ورزش و جوانان از تغییرات در هیئت مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال احتمالاً پس از انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش جی پلاس، مسعود سلطانی‌فر در پایان مراسم تجلیل از خیرین ورزش‌یار در خصوص تغییرات در هیئت مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: لیگ برتر که تمام شود، یک فرصتی وجود دارد که می‌توان در این باره اقدام کرد. احتمالاً این تغییرات نیز پس از انتخابات ریاست جمهوری صورت خواهد گرفت.

وی درباره بازسازی و ترمیم ورزشگاه آزادی گفت: این ورزشگاه مشکلی ندارد، اما قبل از شروع فصل آینده گروهی می‌فرستیم تا شرایط موجود این ورزشگاه را ارزیابی کنند.

وزیر ورزش و جوانان درباره لباس بانوان بسکتبالیست کشورمان گفت: خوشبختانه بررسی‌های مقدماتی صورت گرفت و این رویکرد خوبی بود که این لباس‌ها مورد تایید فدراسیون جهانی قرار گرفتند و حالا کار برای مراحل نهایی تایید انجام خواهد گرفت. امیدوارم با این کار شاهد حضور بانوان کشورمان در عرصه بین‌المللی باشیم.

سلطانی‌فر درباره افتتاح پروژه‌ها با کمک خیرین عنوان کرد: ما با همکاری این خیرین بیش از 330 پروژه در دستور کار داریم که تاکنون 110 پروژه تمام شده و مابقی نیز در حال انجام است، البته 4 هزار پروژه نیمه تمام نیز وجود دارد که باید آنها را به سرانجام برسانیم.

وی در خصوص وضعیت تیم ملی فوتبال برای صعود به جام جهانی 2018 روسیه خاطرنشان کرد: ورزش عرصه‌ای است که می‌توان با آن به روح و جسم مردم کمک کرد. در واقع این عرصه می‌تواند یک مسابقه وزنه‌بداری، فوتبال یا کشتی باشد. آرزوی مردم یک صعود مقتدرانه است. تیم ملی نیز تاکنون این‌قدر به جام جهانی نزدیک و در واقع در چنین موقعیتی نبوده است. امیدوارم در بازی‌های آسیایی 2018 و المپیک 2020 نیز نتایج خوب و مناسبی کسب کنیم.

وزیر ورزش و جوانان درباره حضور جامعه ورزش در انخابات ریاست جمهوری گفت: جامعه ورزش پیش از این در انتخابات قبلی نیز حضور گسترده‌ای داشته و امیدوارم در این انتخابات پیش‌رو نیز یک‌بار دیگر این حضور را نمایان کنند.

 

کدخبر: 636437 منبع: تسنیم
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ