sport

سرمربی تیم صبای قم گفت: ما برای ماندن در لیگ به این ۳ امتیاز نیاز داریم و بازیکنان انگیزه لازم و دارای شرایط روحی، روانی و فنی خوبی هستند و با بردی که هفته گذشته مقابل نفت کسب کردیم برای بازی فردا کاملاً آماده‌ایم.

به گزارش جی پلاس، عبدالصمد مرفاوی عصر امروز در نشست پیش از بازی صبای قم و استقلال خوزستان با اشاره به اهمیت بازی فردا اظهار داشت: بازی فردا بسیار سخت و مهم است و ما باید با تیم قهرمان سال گذشته بازی کنیم که امسال هم شرایط خوبی به خصوص در جام آسیا داشته و امیدوار به صعود است، استقلال خوزستان تیم خوب و یکدستی است که ما باید با تمام وجود مقابل این تیم بازی کنیم.

وی با بیان اینکه فردا باید از زمین برنده خارج و صاحب 3 امتیاز شویم، افزود: ما برای ماندن در لیگ به این 3 امتیاز نیاز داریم و بازیکنان انگیزه لازم و دارای شرایط روحی، روانی و فنی خوبی هستند و با بردی که هفته گذشته مقابل نفت کسب کردیم برای بازی فردا کاملاً آماده‌ایم.

سرمربی تیم صبای قم با تأکید بر اینکه باید برای بازی فردا به دور از احساسات و با تدبیر بازی کنیم، ابراز کرد: انشاءالله بعد از بازی فردا شاد و خوشحال بشویم و بتوانیم مردم قم را خوشحال کنیم؛ هواداران در بازی قبلی مقابل نفت با حضور خود سبب افزایش روحیه بازیکنان شدند و امیدواریم برای بازی فردا هم به ورزشگاه بیایند و ما بتوانیم آنها را خوشحال کنیم. 

مرفاوی با اشاره به شارژ روحی بازیکنان عنوان کرد: برای بازی قبلی توسط مدیریت باشگاه بازیکنان مورد شارژ قرار گرفتند و برای بازی فردا هم انشاءالله این اتفاق می‌افتد ولی بازیکنان با تمام وجود برای دفاع از شخصیت تیم و نشان دادن توانمندی‌های خود بازی خواهند کرد.

وی ادامه داد: ما برای بازی فردا همه بازیکنان را در اختیار داریم و مشکلی در زمینه نبود بازیکنان وجود ندارد و حتی 48 ساعت زودتر برای در کنار هم بودن و افزایش روحیه تیم به قم سفر کرده‌ایم.

سرمربی تیم صبای قم به شناخت از تیم استقلال خوزستان اشاره کرد و گفت: همه تیم‌ها از هم شناخت پیدا کردند و ما هم با تمام وجود به ورزشگاه می‌رویم تا 3 امتیاز را کسب کنیم و از شخصیت تیم خود دفاع کنیم و در لیگ بمانیم.

 

کدخبر: 636344
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ