sport

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان درباره نشست خود با کارلوس کی‌روش صحبت کرد.

به گزارش جی پلاس، امیر حسین پیروانی، سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان گفت: پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) نشستی را با کارلوس کی روش داشته و ارزیابی ام از این جلسه بسیار مثبت و مفید بود.

وی ادامه داد: در این نشست که چند ساعتی به طول انجامید درباره برنامه های تیم ملی جوانان ، برنامه های انجام شده و برنامه تیم خود تا چند روز آینده به بحث و تبادل نظر پرداختیم. همچنین با توجه به اینکه یکسری مسائل باعث شد تا تیم ملی فوتبال جوانان به دلیل تداخل برنامه بازی های باشگاهها با برنامه اردویی تیم ملی  با آن مواجه شود و دغدغه و درگیری فکری برایمان ایجاد کرد، با سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان به گفتگو پرداخته که وی راه حل های مناسبی را در این زمینه مطرح کرد.

پیروانی ادامه داد: در این نشست بحث های فنی و تاکتیکی در خصوص حضوری پر قدرت در رقابتهای جام جهانی2017 کره جنوبی  مطرح شد که این امر بدون شک به ما کمک بسزایی خواهد کرد تا عملکرد مناسبی را از خود به جای بگذاریم. همچنین برنامه ای برای آینده تیم ملی  ارائه کردم که در این خصوص کی روش راهکارها و راهنمایی های خود را مطرح کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان ادامه داد: از کی روش خواستم در تمرینات ما حضور داشته باشد و با توجه به اینکه وی تجربه سرمربیگری تیم ملی جوانان پرتغال را داشته  با این درخواست موافق کرد و از سختیها، اتفاقاتی که در این بازیها رخ می دهد، مهم بودن این مسابقات و تاثیر گذار بودن آن و جایگاهی که بازیهای جوانان در فوتبال دنیا و فیفا دارد، سخن گفت.

وی در پایان گفت: در ادامه این جلسه در رابطه با آینده فوتبال ایران و تیم های ملی صحبت شد که کی روش مانند همیشه با روی باز ابتدا شنونده بوده و سپس راهکارهای مناسبی را ارائه داد. بر همین اساس سعی میکنم در چند روز آینده جلسات بیشتری با سرمربی تیم ملی فوتبال داشته باشم تا از تجربیات وی برای حضوری پرقدرت در رقابتهای جام جهانی 2017 کره جنوبی استفاده کنم. پیش از این نیز جلساتی را با سرمربی تیم ملی در مرحله نهایی رقابتهای قهرمانی آسیا و کسب جواز جام جهانی داشته که خوشبختانه مثمر ثمر بود.

 

کدخبر: 636174
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ