sport

اشکان دژاگه پس از گذراندن دوران مصدومیتش از هفته آینده تمرینات خود را با ولفسبورگ از سر خواهد گرفت.

به گزارش جی پلاس، اشکان دژاگه بدون شک بدشانس ترین بازیکن این فصل فوتبال ایران بود. بعد از اتفاقات رخ داده در باشگاه العربی و دور ماندن این بازیکن از لیگ ستارگان قطر در نیم فصل نخست بازگشت به بوندس لیگا نیز برای اشکان چندان خوشایند نبود چون هم با مشکل itc مواجه شد هم مصدومیت گریبانش را گرفت تا برای مدتی طولانی از مستطیل سبز دور باشد.

اتفاقی که برای اشکان در تمرینات ولفسبورگ افتاد و منجر به دوری یک ماهه این بازیکن شد حضور کاپیتان تیم ملی در آغاز دور برگشت مقدماتی جام جهانی 2018 را نیز در هاله ای از ابهام قرارداد چون مشخص نبود دژاگه به مصاف با قطر می رسد یا نه؟ با این حال کادر پزشکی باشگاه ولفسبورگ بعد از تلاش گسترده زمینه استارت دوباره این بازیکن از هفته آینده را فراهم کرد تا به این ترتیب نگرانی کی روش و مربیان تیم ملی به حداقل برسد.

بازگشت اشکان به تمرینات ولفسبورگ در این برهه حساس از فصل نه تنها باعث خوشحالی طرفداران و کادر فنی جدید این باشگاه آلمانی شده است بلکه حضور اشکان در جدال حیثیتی برابر قطر را نیز قطعی خواهد کرد تا کاپیتان تیم ملی با انگیزه های فراوان دوباره در مصاف با عنابی ها عصای دست کی روش شود.

 

کدخبر: 584917
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ