sport

کاپیتان استقلال گفت: خوشحالم که عضو یکی از تیم‌های پرافتخار آسیا هستم.

به گزارش جی پلاس،  کاپیتان و دروازه‌بان استقلال در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل السد قطر گفت: خیلی خوشحالم که عضو یکی از تیم‌های پرافتخار آسیا هستم. استقلال ایران، تیمی که دو بار قهرمان آسیا شده است.

او افزود: من خیلی دوست دارم سومین ستاره آسیا را با این تیم کسب کنیم. چند وقت پیش داشتم تاریخچه استقلال را می‌خواندم، دیدم در دومین قهرمانی آسیا، ما ابتدا با السد بازی کردیم. این دوره هم ما با السد اولین بازی‌مان را می‌کنیم. کل مجموعه ما سختی‌های زیادی را پشت سر می‌گذارد. شرایط آن چنان خوب نیست اما همه در کنار هم دست در دست هم تلاش می‌کنیم بازی خوبی را انجام دهیم. دوست دارم هواداران ما نشان دهند که پرتماشاگرترین تیم آسیا چه تیمی است. تیم ما جوان است و مطمئنا حمایتی که از سکوها به ما شود، می‌تواند خیلی اثرگذار باشد. دوست دارم به لطف خدا و همت بازیکنان اولین گام را در آسیا محکم برداریم و پیروز از میدان خارج شویم و مرحله گروهی برویم.

کاپیتان استقلال در پاسخ به این سوال که چرا گفته شرایط برای این تیم خوب نیست و اینکه آیا می‌توان السد را شکست داد، گفت: من منظورم درباره تیم نبود. منظورم بحث‌های محرومیت و مسائلی دیگر بود. اما درباره ژاوی باید بگویم بعد از انقلاب او از بازیکنان بزرگی است که به ایران می‌آید. او همه افتخارات را کسب کرده است. مطمئنا هواداران استقلال او را تشویق می کنند. با این حال این اتفاقات خارج از زمین است اما در داخل زمین با توجه به نکات مدنظر کادرفنی، می‌توانیم پیروز شویم. من تک تک گل هایی که السد زده را دیده‌ام. شناخت خوبی از السد داریم و امیدوارم طرفداران‌مان یک صندلی را هم خالی نگذارند تا دست در دست یکدیگر پیروز از میدان خارج شویم.

 

کدخبر: 571496
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ