sport

شاگردان امیر قلعه نویی روز گذشته( یکشنبه) شکست سنگینی مقابل پرسپولیس در آزادی خوردند که این باخت عواقبی را هم برای بازیکنان این تیم دربرداشت.

به گزارش جی پلاس، تیم فوتبال تراکتورسازان تبریز در حالی که با پیروزی مقابل پرسپولیس میتوانست فاصله خود را با این تیم از ۶ امتیاز به ۳ امتیاز در بالای جدول کم کند، سنگین ترین شکست خود را در روزی که لشگری از بازیکنان غایب داشت متحمل شد. به این ترتیب فاصله امتیازات پرسپولیس و تراکتورسازی به عدد 9 رسید. 

امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی پس از این باخت در رختکن، تعدادی از بازیکنانش را به خاطر اشتباهات فردی مورد عتاب قرار داد. در این میان محسن بنگر کاپیتان روز گذشته سرخ پوشان تبریزی بیش از سایر هم تیمی هایش در مظان تقصیر قرار گرفت تا به زعم سرمربی تراکتورسازی متهم ردیف اول این شکست، محسن بنگر باشد. اما مدافع تراکتورسازی بعد از پایان مسابقه و در رختکن هم حاضر نشد مقابل سرمربی عصبانی تیمش کوتاه بیاید.

محسن بنگر فصل خوبی را سپری نکرده است؛ بدشانسی های ابتدای فصل از یک طرف و مشکلات بعد از بازی با پرسپولیس از طرف دیگر او را در شرایط سختی قرار داده است. بنگر پس از جدایی از پرسپولیس مورد توجه امیر قلعه نویی قرار گرفت و با نظر این مربی به تبریز رفت تا بتواند تجربه اش را در مسیر موفقیت تراکتورسازی به کار بگیرد اما مصدومیت های زودهنگام او را از فوتبال دور کرد؛ به طوری که این مدافع باتجربه تقریبا نیم فصل اول را از دست داد. در ادامه فصل اما بنگر آماده مسابقات شد و به فوتبال برگشت.

او در چند بازی گذشته در ترکیب ثابت تراکتورسازی به میدان رفته است؛ بنگر دیروز مقابل پرسپولیس هم نه تنها یار ثابت تراکتورسازی بود که بازوبند کاپیتانی را نیز بر دست داشت؛ با این شرایط او نیز مانند همه بازیکنانی که دیروز برای تیم تبریزی بازی کردند، نتوانست انتظارات کادرفنی را برآورده کند.

رختکن تراکتورسازی بعد از مسابقه دیروز جو ملتهبی داشت؛ امیر قلعه نویی که حسابی از عملکرد شاگردانش عصبانی بود، با فریادهای بلند ایرادهای شاگردانش را به آنها گوشزد کرد که همین امر موجب دلخوری هایی برای محسن بنگر شد. جر و بحث ایجاد شده باعث شد بنگر خیلی زود رختکن را ترک کند.

بعد از این اتفاق امیر قلعه نویی در تصمیمی غیرمنتظره بنگر را از حضور در تمرینات تراکتورسازی منع کرد؛ این در حالی است که تیم تراکتورسازی با کمبود بازیکن مواجه است اما سرمربی این تیم ظاهرا مسائل انضباطی را به مسائل فنی ترجیح داده و فعلا روی نام بنگر خط قرمز کشیده است.

هر چند هنوز مسئولین تراکتورسازی و بنگر درباره جزییات این اتفاق صحبت نکردند اما کاپیتان تراکتورسازی در دیدار برابر پرسپولیس، فعلا اجازه حضور در تمرینات این تیم را ندارد و مشخص نیست آیا او به تراکتورسازی برمی گردد یا اتفاقات دیگری رخ  می دهد.

با خروج بنگر از جمع بازیکنان تراکتورسازی، بعد از مشکلات به وجود آمده درباره محرومیت از نقل و انتقالات، قلعه نویی باید با دستی خالی تر از گذشته لیگ را ادامه دهد.

کدخبر: 571424
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ