sport

احمد بذری به مدال نقره وزن 86 کیلوگرم و محمدحسین محمدیان به مدال برنز وزن 97 کیلوگرم رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جایزه بزرگ مسکو رسیدند.

به گزارش جی پلاس، در مسابقات روز گذشته که در اوزان المپیکی کشتی آزاد و فرنگی برگزار شد، ابتدا مسابقات به صورت دوره‌ای برگزار و نفرات برتر به دیدار فینال راه یافتند و نفرات بازنده نیز دیدار رده‌بندی را برگزار کردند.

در وزن 97 کیلوگرم محمدحسین محمدیان در دور نخست با نتیجه 4 بر 3 مغلوب شریف شریف اف قهرمان جهان و المپیک از کشور آذربایجان شد که با شکست مقابل این حریف آذربایجانی به دیدار رده بندی رفت و توانست در این دیدار با نتیجه 11 بر صفر از سد آنزور اوریشف از روسیه بگذرد و صاحب مدال برنز شود.

در وزن 86 کیلوگرم نیز احمد بذری در دور نخست با نتیجه 5 بر 2 از سد پیتر یانولوف دارنده مدال نقره اروپا از مولداوی گذشت. وی در دور دوم مقابل رشید قربان اف دارنده مدال برنز جهان از ازبکستان با نتیجه 6 بر 2 به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت.

نفرات راه یافته به دیدار فینال این مسابقات امشب (شنبه) در قالب تیم روسیه و منتخب جهان به میدان رفتند که احمد بذری نماینده کشورمان مقابل ماگومد رمضان اف از روسیه با نتیجه 3 بر یک مغلوب شد و به مدال نقره رسید.

نتایج دیدارهای برگزار شده (فینال تیم به تیم) که با نتیجه 11 بر 1 به سود تیم روسیه به پایان رسید، به شرح زیر است:

57 کیلوگرم (کشتی آزاد): راماز گامزاتوف (روسیه) 8 - گئورگی ادیشراشویلی (گرجستان) 4

60 کیلوگرم (کشتی فرنگی): سرگئی امیلین (روسیه) 7 - ویکتور چیوبانو (مولداوی) صفر

65 کیلوگرم (کشتی آزاد): ناچین کولار (روسیه) 4 - حاجی علی اف (آذربایجان) 5

67 کیلوگرم (کشتی فرنگی): آرتیوم سورکوف (روسیه) 6 - آتاکان یوکسل (ترکیه) 1

74 کیلوگرم (کشتی آزاد): تیمور بیجویف (روسیه) 2 - آوتاندیل کنتچادزه (گرجستان) 1

87 کیلوگرم (کشتی فرنگی): الکساندر کوماروف (روسیه) 2 - متهان باشار (ترکیه) 1

86 کیلوگرم (کشتی آزاد): ماگومد رمضان اف (روسیه) 3 - احمد بذری (ایران) 1

97 کیلوگرم (کشتی فرنگی): نیکیتا ملنیکوف (روسیه) 8- ابراهیم تیغچی (ترکیه) 3

97 کیلوگرم (کشتی آزاد): علیخان جبرائیل اف (روسیه) 5 – شریف شریف اف (آذربایجان) 2

130 کیلوگرم (کشتی فرنگی) ویتالی شور (روسیه) 3  - نورماخان تینالیف (قزاقستان) 1

125 کیلوگرم (کشتی آزاد): بلال ماخوف (روسیه) 2 - الیزبار اودیکادزه (گرجستان) صفر

77 کیلوگرم (کشتی فرنگی): رومن ولاسوف (روسیه) 3 - آرسن جلفالکیان (ارمنستان) 2

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1299807
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ