sport

جی پلاس/

رقابت های فوتبال مقدماتی جام جهانی 2022 در آسیا در 8 گروه برگزار می شود.

به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس، رقابت های فوتبال مقدماتی جام جهانی 2022 قطر در آسیا در 8 گروه 5 تیمی و با حضور 40 تیم برگزار می شود.

گروه A
رده تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 چین 1 1 0 0 3
2 سوریه 1 1 0 0 3
3 فیلیپین 2 1 0 1 3
4 مالدیو 2 1 0 1 3
5 گوام 2 0 0 2 0
گروه B
رده تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 کویت 2 1 0 1 3
2 استرالیا 1 1 0 0 3
3 اردن 1 1 0 0 3
4 نپال 2 1 0 1 3
5 چین تایپه 2 0 0 2 0
گروه C
رده تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 بحرین 2 1 1 0 4
2 ایران 1 1 0 0 3
3 عراق 1 0 1 0 1
4 کامبوج 2 0 1 1 1
5 هنگ کنگ 2 0 1 1 1
گروه D
رده تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 سنگاپور 2 1 1 0 4
2 فلسطین 2 1 0 1 3
3 یمن 2 0 2 0 2
4 عربستان 1 0 1 0 1
5 ازبکستان 1 0 0 1 0
گروه E
رده تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 قطر 2 1 1 0 4
2 عمان 1 1 0 0 3
3 افغانستان 2 1 0 1 3
4 هند 2 0 1 1 1
5 بنگلادش 1 0 0 1 0
گروه F
رده تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 تاجیکستان 2 2 0 0 6
2 ژاپن 1 1 0 0 3
3 مغولستان 2 1 0 1 3
4 قرقیزستان 1 0 0 1 0
5 میانمار 2 0 0 2 0
گروه G
رده تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 تایلند 2 1 1 0 4
2 امارات 1 1 0 0 3
3 مالزی 2 1 0 1 3
4 ویتنام 1 0 1 0 1
5 اندونزی 2 0 0 2 0
گروه H
رده تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 کره شمالی 2 2 0 0 6
2 کره جنوبی 1 1 0 0 3
3 ترکمنستان 2 1 0 1 3
4 لبنان 1 0 0 1 0
5 سریلانکا 2 0 0 2 0

 

روز اول مسابقه ها
تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ
گوام 0 1 مالدیو 14 شهریور
کره شمالی 2 0 لبنان 14 شهریور
مغولستان 1 0 میانمار 14 شهریور
چین تایپه 1 2 اردن 14 شهریور
فیلیپین 2 5 سوریه 14 شهریور
کامبوج 1 1 هنگ کنگ 14 شهریور
سنگاپور 2 2 یمن 14 شهریور
تایلند 0 0 ویتنام 14 شهریور
مالزی 3 2 اندونزی 14 شهریور
سریلانکا 0 2 ترکمنستان 14 شهریور
فلسطین 2 0 ازبکستان 14 شهریور
تاجیکستان 1 0 قرقیزستان 14 شهریور
هند 1 2 عمان 14 شهریور
قطر 6 0 افغانستان 14 شهریور
بحرین 1 1 عراق 14 شهریور
کویت 7 0 نپال 14 شهریور

 

روز دوم مسابقه ها

تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ
گوام 1 4 فیلیپین 19 شهریور
مغولستان 0 1 تاجیکستان 19 شهریور
چین تایپه 0 2 نپال 19 شهریور
کامبوج 0 1 بحرین 19 شهریور
سنگاپور 2 1 فلسطین 19 شهریور
ایران 2 0 هنگ کنگ 19 شهریور
میانمار 0 2 ژاپن 19 شهریور
اندونزی 0 3 تایلند 19 شهریور
مالزی 1 2 امارات 19 شهریور
افغانستان 1 0 بنگلادش 19 شهریور
سریلانکا 0 1 کره شمالی 19 شهریور
ترکمنستان 0 2 کره جنوبی 19 شهریور
مالدیو 0 5 چین 19 شهریور
کویت 0 3 استرالیا 19 شهریور
یمن 2 2 عربستان 19 شهریور
قطر 0 0 هند 19 شهریور

 

روز سوم رقابت ها

تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ ساعت
استرالیا     نپال 12 پنج شنبه 18 مهر
ژاپن     مغولستان 14:05 پنج شنبه 18 مهر
ویتنام     مالزی 14:30 پنج شنبه 18 مهر
کره جنوبی     سریلانکا 14:30 پنج شنبه 18 مهر
چین     گوام 15:30 پنج شنبه 18 مهر
بنگلادش     قطر 16:30 پنج شنبه 18 مهر
ایران     کامبوج 17 پنج شنبه 18 مهر
سوریه     مالدیو 17:30 پنج شنبه 18 مهر
قرقیزستان     میانمار 18 پنج شنبه 18 مهر
عمان     افغانستان 18 پنج شنبه 18 مهر
ازبکستان     یمن 18 پنج شنبه 18 مهر
عربستان     سنگاپور 18:55 پنج شنبه 18 مهر
عراق     هنگ کنگ 19:30 پنج شنبه 18 مهر
امارات     اندونزی 19:30 پنج شنبه 18 مهر
اردن     کویت 19:30 پنج شنبه 18 مهر
لبنان     ترکمنستان 19:30 پنج شنبه 18 مهر

 

روز چهارم رقابت ها

تیم نتیجه نتیجه تیم ساعت تاریخ
مغولستان     قرقیزستان 11:30 سه شنبه 23 مهر
کره شمالی     کره جنوبی 12 سه شنبه 23 مهر
فیلیپین     چین 15 سه شنبه 23 مهر
کامبوج     عراق 15 سه شنبه 23 مهر
سنگاپور     ازبکستان 15:15 سه شنبه 23 مهر
تایلند     امارات 15:30 سه شنبه 23 مهر
تاجیکستان     ژاپن 15:30 سه شنبه 23 مهر
گوام     سوریه 15:30 سه شنبه 23 مهر
اندونزی     ویتنام 16 سه شنبه 23 مهر
هند     بنگلادش 17 سه شنبه 23 مهر
فلسطین     عربستان 17:30 سه شنبه 23 مهر
سریلانکا     لبنان 17:30 سه شنبه 23 مهر
ژاپن     نپال 19:30 سه شنبه 23 مهر
قطر     عمان 20 سه شنبه 23 مهر
ایران     بحرین 20 سه شنبه 23 مهر
چین تایپه     استرالیا 20:40 سه شنبه 23 مهر

 

برنامه روز پنجم رقابت ها

تیم نتیجه نتیجه تیم ساعت تاریخ
ویتنام     امارات 15:30 پنج شنبه 23 آبان
افغانستان     هند 15:30 پنج شنبه 23 آبان
ایران     عراق 15:30 پنج شنبه 23 آبان
قرقیزستان     ژاپن 15:30 پنج شنبه 23 آبان
مالزی     تایلند 15:30 پنج شنبه 23 آبان
عمان     بنگلادش 15:30 پنج شنبه 23 آبان
یمن     فلسطین 15:30 پنج شنبه 23 آبان
هنگ کنگ     بحرین 15:30 پنج شنبه 23 آبان
سوریه     چین 15:30 پنج شنبه 23 آبان
کویت     چین تایپه 15:30 پنج شنبه 23 آبان
میانمار     تاجیکستان 15:30 پنج شنبه 23 آبان
ازبکستان     عربستان 15:30 پنج شنبه 23 آبان
مالدیو     فیلیپین 15:30 پنج شنبه 23 آبان
لبنان     کره جنوبی 15:30 پنج شنبه 23 آبان
اردن     استرالیا 15:30 پنج شنبه 23 آبان
کره شمالی     ترکمنستان 15:30 پنج شنبه 23 آبان

 

روز ششم رقابت ها

تیم نتیجه نتیجه تیم ساعت تاریخ
ازبکستان     فلسطین 15:30 سه شنبه 28 آبان
ترکمنستان     سریلانکا 15:30 سه شنبه 28 آبان
مالدیو     گوام 15:30 سه شنبه 28 آبان
هنگ کنگ     کامبوج 15:30 سه شنبه 28 آبان
یمن     سنگاپور 15:30 سه شنبه 28 آبان
سوریه     فیلیپین 15:30 سه شنبه 28 آبان
لبنان     کره شمالی 15:30 سه شنبه 28 آبان
اردن     چین تایپه 15:30 سه شنبه 28 آبان
عمان     هند 15:30 سه شنبه 28 آبان
مالزی     اندونزی 15:30 سه شنبه 28 آبان
نپال     کویت 15:30 سه شنبه 28 آبان
ویتنام     تایلند 15:30 سه شنبه 28 آبان
قرقیزستان     تاجیکستان 15:30 سه شنبه 28 آبان
عراق     بحرین 15:30 سه شنبه 28 آبان
میانمار     مغولستان 15:30 سه شنبه 28 آبان
افغانستان     قطر 15:30 سه شنبه 28 آبان

 

روز هفتم رقابت ها (سال 1399)

تیم نتیجه نتیجه تیم ساعت تاریخ
چین     مالدیو 16:30 پنج شنبه 7 فروردین
امارات     مالزی 16:30 پنج شنبه 7 فروردین
تاجیکستان     مغولستان 16:30 پنج شنبه 7 فروردین
کره جنوبی     ترکمنستان 16:30 پنج شنبه 7 فروردین
نپال     چین تایپه 16:30 پنج شنبه 7 فروردین
ایران     هنگ کنگ 16:30 پنج شنبه 7 فروردین
عربستان     یمن 16:30 پنج شنبه 7 فروردین
تایلند     اندونزی 16:30 پنج شنبه 7 فروردین
بحرین     کامبوج 16:30 پنج شنبه 7 فروردین
بنگلادش     افغانستان 16:30 پنج شنبه 7 فروردین
کره شمالی     سریلانکا 16:30 پنج شنبه 7 فروردین
ژاپن     میانمار 16:30 پنج شنبه 7 فروردین
استرالیا     کویت 16:30 پنج شنبه 7 فروردین
فیلیپین     گوام 16:30 پنج شنبه 7 فروردین
فلسطین     سنگاپور 16:30 پنج شنبه 7 فروردین
هند     قطر 16:30 پنج شنبه 7 فروردین

 

روز هشتم رقابت ها

تیم نتیجه نتیجه تیم ساعت تاریخ
اندونزی     امارات 16:30 سه شنبه 12 فروردین
کامبوج     ایران 16:30 سه شنبه 12 فروردین
قطر     بنگلادش 16:30 سه شنبه 12 فروردین
نپال     استرالیا 16:30 سه شنبه 12 فروردین
مغولستان     ژاپن 16:30 سه شنبه 12 فروردین
یمن     ازبکستان 16:30 سه شنبه 12 فروردین
کویت     اردن 16:30 سه شنبه 12 فروردین
هنگ کنگ     عراق 16:30 سه شنبه 12 فروردین
گوام     چین 16:30 سه شنبه 12 فروردین
میانمار     قرقیزستان 16:30 سه شنبه 12 فروردین
مالدیو     سوریه 16:30 سه شنبه 12 فروردین
سنگاپور     عربستان 16:30 سه شنبه 12 فروردین
مالزی     ویتنام 16:30 سه شنبه 12 فروردین
ترکمنستان     لبنان 16:30 سه شنبه 12 فروردین
افغانستان     عمان 16:30 سه شنبه 12 فروردین
سریلانکا     کره جنوبی 16:30 سه شنبه 12 فروردین

 

روز نهم رقابت ها

تیم نتیجه نتیجه تیم ساعت تاریخ
استرالیا     چین تایپه 16:30 پنج شنبه 15 خرداد
عمان     قطر 16:30 پنج شنبه 15 خرداد
کره جنوبی     کره شمالی 16:30 پنج شنبه 15 خرداد
عراق     کامبوج 16:30 پنج شنبه 15 خرداد
قرقیزستان     مغولستان 16:30 پنج شنبه 15 خرداد
ویتنام     اندونزی 16:30 پنج شنبه 15 خرداد
ازبکستان     سنگاپور 16:30 پنج شنبه 15 خرداد
لبنان     سریلانکا 16:30 پنج شنبه 15 خرداد
امارات     تایلند 16:30 پنج شنبه 15 خرداد
ایران     بحرین 16:30 پنج شنبه 15 خرداد
نپال     اردن 16:30 پنج شنبه 15 خرداد
عربستان     فلسطین 16:30 پنج شنبه 15 خرداد
بنگلادش     هند 16:30 پنج شنبه 15 خرداد
سوریه     گوام 16:30 پنج شنبه 15 خرداد
ژاپن     تاجیکستان 16:30 پنج شنبه 15 خرداد
چین     فیلیپین 16:30 پنج شنبه 15 خرداد

 

روز دهم رقابت ها

تیم نتیجه نتیجه تیم ساعت تاریخ
فلسطین     یمن 16:30 سه شنبه 20 خرداد
چین تایپه     کویت 16:30 سه شنبه 20 خرداد
ایران     عراق 16:30 سه شنبه 20 خرداد
تاجیکستان     میانمار 16:30 سه شنبه 20 خرداد
بحرین     هنگ کنگ 16:30 سه شنبه 20 خرداد
فیلیپین     مالدیو 16:30 سه شنبه 20 خرداد
امارات     ویتنام 16:30 سه شنبه 20 خرداد
ژاپن     قرقیزستان 16:30 سه شنبه 20 خرداد
کره شمالی     ترکمنستان 16:30 سه شنبه 20 خرداد
استرالیا     اردن 16:30 سه شنبه 20 خرداد
کره جنوبی     لبنان 16:30 سه شنبه 20 خرداد
عربستان     ازبکستان 16:30 سه شنبه 20 خرداد
هند     افغانستان 16:30 سه شنبه 20 خرداد
تایلند     مالزی 16:30 سه شنبه 20 خرداد
چین     سوریه 16:30 سه شنبه 20 خرداد
بنگلادش     عمان 16:30 سه شنبه 20 خرداد

 

 

 

 

 

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1254875
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ