sport

بند خرید دائم در قرارداد پاتوسی وجود دارد

معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره نتایج این تیم در هفته های اخیر ، قرارداد پاتوسی و آخرین وضعیت پادوانی توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش جی پلاس، علی خطیر در مورد نتایج خوب باشگاه استقلال در هفته‌های گذشته اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم تیم را در نیم‌فصل تقویت کنیم و با درایت کادرفنی و تلاش بازیکنان، احساس ما این است که استقلال روز به روز به روزهای اوج خود برمی‌گردد. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و بتوانیم در پایان فصل یک قهرمانی برای هواداران‌مان به ارمغان بیاوریم.

وی در مورد عملکرد پاتوسی، بازیکن آفریقایی تیم استقلال تصریح کرد: واقعیت این است که این بازیکن از ابتدا هم مشکلی برای بازی نداشت. به‌هرحال شیطنت‌هایی شد که باز هم خدا را شکر با کمک و تلاش فدراسیون و سازمان لیگ و پیگیری‌های فتحی این موضوع حل شد. پاتوسی هم توانسته در دو بازی گذشته به استقلال کمک کند و امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا هم بتواند به تیم‌مان کمک کند.

معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره قرارداد باشگاه استقلال و پاتوسی، گفت: قرارداد این بازیکن شش ماهه و برای نیم‌فصل است، اما بند خرید دائم هم دارد. باید ببینیم با نظر شفر و همچنین با نظر فتحی تصمیم بر این خواهد بود که بند خرید دائم را در قرارداد این بازیکن عملی کنیم یا خیر.

خطیر در مورد اینکه آیا ممکن است در روزهای آینده برای قرارداد دائم با پاتوسی وارد مذاکره شوند، عنوان کرد: بله، همان‌طور که گفتم با نظر سرمربی و مدیرعامل تیم می‌توانیم این کار را انجام دهیم. به نظر من مشکلی از این بابت وجود ندارد.

وی در مورد اینکه آیا ممکن است این بازیکن برای سال آینده قیمت خود را بالاتر ببرد، گفت: خیر، همه قیمت‌ها از قبل در قرارداد نهایی شده و توافقات کامل انجام شده است.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در مورد جلسه روز گذشته وینفرد شفر و امیرحسین فتحی تصریح کرد: در جریان این جلسه نیستم و نمی‌دانم چه صحبت‌هایی بین دو طرف ردوبدل شده است، اما احتمالاً در مورد مسائل جاری باشگاه صحبت کرده‌اند.

خطیر درباره آخرین وضعیت لئاندرو پادوانی، بازیکن پیشین تیم استقلال و مصدومیت او نیز یادآور شد: من قبلاً هم گفته‌ام پادووانی خیلی به گردن استقلال حق دارد. این بازیکن کل سلامتی خود را در بازی با فولاد از دست داد و شرایطش با سایر بازیکنان استقلال فرق دارد، اما الان شرایط مالی باشگاه ما خوب نیست. مطمئن باشید دغدغه باشگاه استقلال و امیرحسین فتحی هم همین موضوع است. من هر دو روز یک بار با این بازیکن صحبت می‌کنم و در جریان مراحل درمانی او هستم. تا 10 روز دیگر هم مبلغی را به حساب وی واریز خواهیم کرد. در هر صورت به نظرم پادوانی هر چقدر هم گلایه کند حق دارد، چون حق زیادی به گردن استقلال دارد.

وی در واکنش به این موضوع که آیا باشگاه استقلال با تیم فوتبال امید برای در اختیار قراردادن بازیکنانش همکاری خواهد کرد یا خیر، گفت: حقیقت این است که هیچ باشگاهی در دنیا نمی‌تواند بگوید از دعوت بازیکنانش به تیم‌های ملی ناراحت است، چون با دعوت بازیکنان ارزش آنها بالا می‌رود. این یک پروژه برد - برد برای باشگاه‌هاست، اما موضوع این است که فیفا به طور کامل پروسه حضور بازیکنان در تیم‌های ملی را تعریف و اجبار کرده است بازیکنان در روزهای فیفا در اختیار تیم‌های ملی قرار بگیرند،‌ اما قبول کنید خارج از این پروسه حضور بازیکنان در تیم‌های ملی سخت است.

معاون ورزشی باشگاه استقلال افزود: از باشگاه استقلال پنج بازیکن به تیم امید دعوت شده‌اند که دو نفر آنها جزو بازیکنان اصلی تیم ما هستند ما می‌خواهیم به تیم امید کمک کنیم، اما اینکه در این برهه حساس دو بازیکن اصلی‌مان از ترکیب جدا کنیم، سخت است. با این حال همان‌طور که گفتم در روزهای فیفا کاملاً بازیکنان در اختیار تیم امید هستند.

کدخبر: 1128758 منبع: رادیو تهران
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ