life

جام ملت های آسیا 2019

کاپیتان تیم ملی از عملکرد تیم ملی در جام ملت‌ها و خداحافظی سرمربی پرتغالی این تیم با بازیکنان در رختکن گفت.

به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس، مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران پس از شکست و حذف مقابل ژاپن در جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: وقتی تیم ملی کشوری بازی دارد، همه کشور متحد می‌شوند اما این‌جا این‌گونه نبود. البته با بردهای ما مخالف‌ها هم آرام‌تر و متحدتر می‌شدند اما متأسفانه نتوانستیم فینالیست شویم.

وی ادامه داد: هر چقدر در بازی‌های گذشته اشتباه نداشتیم، در این دیدار اشتباه‌های زیادی داشتیم. ژاپن هم تیم خوبی است و ۱۰، ۱۵ سال است که روی چنین بازی‌هایی برنامه‌ریزی دارند. ما هم توانستیم برنامه‌ریزی موقتی داشته باشیم. ما هیچ وقت برنامه بلند مدت نداشتیم و برنامه‌های سه ماهه و شش ماهه با یک مربی خوب چنین جاهایی خودش را نشان می‌دهد که شما سه، چهار بازی خوب هستی و در یک بازی نمی‌توانی عملکرد مناسبی داشته باشی. در این جام نسبت به مسابقات گذشته بهتر بودیم.

شجاعی اضافه کرد: ما گل نخورده بودیم و اولین گل خورده ما تمرکزمان را به هم ریخت و ضریب اشتباهات‌مان را بالا برد. شرایط تورنمنت با مسابقات دیگر به دلیل خستگی و فشارهای موجود فرق می‌کند. تیم‌هایی مثل ژاپن بازیکنانش از آکادمی با هم هستند. ما همیشه به خاطر مدیریت نامناسب ضربه خوردیم و این دوره هم که کمی اوضاعمان بهتر بود توانستیم تا این مرحله بالا بیاییم اما این نکته منفی برنامه‌ریزی موقتی است.

او درباره تأثیرگذاری کی‌روش در فوتبال ایران تصریح کرد: من دوست ندارم درباره خداحافظی ایشان نظری دهم اما اعتبار الان فوتبال ایران به کی‌روش هم مدیون است. امیدوارم از این جام درس بگیریم اما باید از آدم‌های با دانش استفاده کنیم تا بالاخره به موفقیت برسیم.

کاپیتان تیم ملی درباره خداحافظی کی‌روش با بازیکنان در رختکن تصریح کرد: آقای کی‌روش با بازیکنان خداحافظی و از آن‌ها تشکر کردند اما معلوم نیست پایان کار کی‌روش با فدراسیون فوتبال چه خواهد شد.

 

 

 

کلمات کلیدی جام ملت های آسیا
کدخبر: 1106076
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ