life

جام ملت های آسیا 2019

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت:ما با همه وجود تلاش می کنیم که بعد از 44 سال شادی را به همه هدیه بدهیم.من همیشه اصطلاحی دارم و به بازیکنان با شوخی می گویم می خواهیم این دوست کوچکمان(جام) را به خانه بعد از سالها برگردانیم.

به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس، مسعود شجاعی که به همراه کی روش در نشست خبری دیدار ایران شرکت کرده بود گفت: خوشحال هستیم که اینجا هستیم و من فکر می کنم بازی فردا یکی از قشنگترین بازی های جام باشد. تیم ایران برای بازی فردا کاملا آماده است و ما نمی توانیم تا این بازی انتظار بکشیم چون برای بازی لحظه شماری می کنیم.

شجاعی در خصوص اینکه برای بازی فردا داور استرالیایی انتخاب شده و آیا با توجه به اتفاقات بازی با عراق 4 سال پیش  این موضوع رو بازیکنان تاثیر دارد یا خیر گفت:با خنده... فکر می کنم غول مرحله 5 بود که ما آن را گذراندیم و بازی پیش بود که 4 سال پیش در مرحله اش حذف شدیم! داور هم ممکن است اشتباه کند مثل ما بازیکنان که اشتباه می کنیم. ما باید تمرکز کنیم و فکر نمی کنم حضور داور استرالیایی خللی در کار ما ایجاد کند.

وی در خصوص اینکه بازی دیگر بین قطر و امارات است و فکر می کند بازی بعدی ایران چقدر اهمیت دارد گفت: ما بازی به بازی پیش می رویم و بازی فردا فعلا برای ما مهم است. این کار مربیان است که آنالیز دیگر تیم ها را انجام بدهند. اگر قرار است به فنال برسیم فقط باید به ژاپن فکر کنیم. شاید ما امارات و قطر را بارها برده باشیم ولی این بردها به تورنمنتهای دیگر بر می گردد. هر دو تیم خوب هستند و در حال کار. بهتر است اول درباره بازی فردا تمرکز داشته باشیم و بعد از آن می توانیم در مورد یکی از 2 تیم راه یافته به فینال از آن گروه حرف بزنیم.

 

شجاعی در خصوص اینکه کی روش قبل از بازی ها گفته بود ژاپن،کره، استرالیات تیم های قوی و مدعی این جام هستند و رویای من حضور در 4 تیم است و حالا برخی از این تیم ها حذف شده اند گفت: تیم هایی که سرمربی ما در خصوص مدعی بودنشان قبل از بازی ها اشاره کرد از نظر آمادگی و امکانات عالی بودند و همیشه از نظر قدرت در سطح اول هستند ولی دیدید که تیم هایی مثل امارات و قطر همه را شگفت زده کردند. ما با همه وجود تلاش می کنیم که بعد از 44 سال شادی را به همه هدیه بدهیم.من همیشه اصطلاحی دارم و به بازیکنان با شوخی می گویم می خواهیم این دوست کوچکمان(جام) را به خانه بعد از سالها برگردانیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1105476
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ